PDA

View Full Version : INCOMPLETE Cerere unban gratuit giovani



mango
13-05-2023, 01:56 AM
ULTIMUL ID DE LA RAPORT(OPTIONAL): <b>You have to register to ba able to see this link</b>
NUME: giovani
IP (OPTIONAL): 86.127.162.112
ID-URI DE STEAM: STEAM_0:1:461231031
MENTIUNI: Ban acordat pentru ce? Faptul că sunt nevoit să fac scanări zilnice cānd mă joc?

Tiger
13-05-2023, 04:01 PM
Vad ca esti tare in cioc, dar nu ai citit nici macar elementarul de informatie din cerere - nici in cererea precedenta si nici macar acum. Astept sa vii cu cererea completata cu toate cele necesare, altfel nu voi sta la discutii.

mango
13-05-2023, 09:37 PM
Nu sunt tare īn cioc, dar mi se pare foarte aberant să primesc interdicție pentru nimic. Dacă e ceva ce nu e īn regulă, mi-ai putea atrage atenția ca să rezolvăm situația. Ți-am menționat și topicul trecut pe care l-am făcut, am creat conturi de STEAM noi, le-am dat familyshare de pe contul principal de pe care ți-am lăsat STEAMID-ul. Contul principal fiind acesta <b>You have to register to ba able to see this link</b> de pe care s-au acordat și familyshare-uri. Nu am umblat īn registry, nu am modificat wargods-ul , maxim tot ce am făcut a fost să dau run as administrator la programul de scanare. Te rog ajută-mă să rezolvăm situația, că nu am făcut nimic īnfară de a da scan. Nu am cum să atașez toaate conturile fiind family share-uri, le-am pierdut parola/ar trebuii să le dau recover iar asta ar dura o veșnicie.

Tiger
15-05-2023, 01:38 AM
Si eu cer sa fie completata cererea ca atare ca sa pot investiga in detaliu problema banului tau, fiindca esti corelat cu alte conturi. Fara sa stiu conturile tale, nu te pot deasocia de ei. SIMPLU.

mango
15-05-2023, 08:54 PM
Salut, pānă diseară o să atașez și celălalte STEAMID-uri cu care am făcut scan-ul wargods.