PDA

View Full Version : NOT BANNED UnBan



TeL-Bv-
03-03-2023, 12:16 PM
LAST REPORT ID (OPTIONAL): Your last wCD report (if any)
NICK: TeL-Bv-
IP (OPTIONAL): 188.24.128.116:27005
STEAM ID: All your SteamID or Steam profile link from each account you used.
OTHER INFORMATION: Other information which can help us

Ai fost banat de catre adminul: Pain-_- !
[BAN] Timp de: pentru 15000 min
[BAN] Numele tau: TeL-Bv-
[BAN] Motivul banari: nowg!
[BAN] Pentru unban viziteaza <b>You have to register to ba able to see this link</b>*****.ro !
[BAN] SteamID-ul tau : STEAM_2:1:2069353414 !
[BAN] IP-ul tau : 188.24.128.116:27005
[BAN] Plugin tradus in RO de : PoSiTiOn Of PoWeR

imi pare rau dar nu stiu ce sa trimit ..abia am instalat cs pe un laptop nou si nu am mai jucat de 10 ani cs...si am primt ban ...ce trimit sau cum fac ? inainte am fost si eu admin dar faceam poze si le vedeam acuma nu mai stiu ce si cum

~TraNda~
03-03-2023, 02:12 PM
Salut. Presupun ca nu esti banat in aplicatia wCD (WarGods Cheat Defender) - asta iti va spune Tiger.

Presupunand ca nu ai stiut ce sa faci cand ti s-a cerut scan, iti voi explica mai jos, te rog sa citesti cu atentie:

Atunci cand ti se cere scan wg, scan wargods, scan wcd (cam asa se cerere pe majoritatea serverelor), tu trebuie sa intri pe urmatorul link: <b>You have to register to ba able to see this link</b> , sa descarci aplicati wCD. Dupa descarcarea aplicatiei, o deschizi si apesi pe butonul SCAN. De aici aplicatia isi face singura treaba, tu doar astepti. Vrei primi un mesaj cand scanarea s-a terminat, iar raportul a fost trimis pe site (adica aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>). Mai departe tu trebuie sa anunti adminul ca scanarea este gata sau ii poti lasa mesaj pe server cu link-ul catre raportul tau wCD (say_team @ si apesi CTRL+V in acelasi timp).

TINE MINE, E FOARTE IMPORTANT. TOTI PASII DE MAI SUS TREBUIE FACUTI CAT TIMP ESTI INTRAT PE SERVER. NU IESI DE PE SERVER SI MAI IMPORTANT, NU INCHIZI CS-UL!!!! (pentru minimizarea CS-ului foloseste combinatia de taste ALT+TAB).

Pentru mai multe raspunsuri la eventualele intrebari, citeste in urmatorul link: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Spor!

Tiger
03-03-2023, 06:01 PM
Intr-adevar, nu este banat in wCD. Du-te la ei pe forum si cere unban. Noi nu avem nicio autoritate asupra server-ele lor.