PDA

View Full Version : Concurs - Admine Gratis!



-=MaX=-
19-03-2013, 05:20 PM
Dupa unele discutii si analizand situatia de pe server, Sky mi-a propus sa facem acest concurs.
Astfel ca vom da 10 admine gratis! Desigur sunt si ceva criterii de indeplinit si niste reguli:
Concurentii trebuie obligatoriu sa detina gradul de slot sau super slot pe Cs.WarGods.ro
Sa citeasca, sa cunoasca si sa respecte regulamentul!
La primirea adminului au obligatia sa intre cel putin o ora intre 10:00 si 19:00 pe server
Aveti obligatia sa promovati serverul si comunitatea! (massuri, statusuri, reclame, boost, etc)

Cei care doresc sa participe dati reply la acest subiect si scrieti numele exact cum il aveti pe server!

Dintre cei inscrisi vor fi selectati cei care indeplinesc conditiile si se va face un sondaj cu voturi.
Primii 10 care aduna mai multe voturi primesc admin! Vor putea vota toti membrii comunitatii indiferent de statutul lor!


Observatii:
- Daca se constata ca nu respectati vre-una din cele mentionate mai sus sunteti eliminati.
- Daca dupa acordarea adminului faceti abuz pierdeti inclusiv slotul!
- Drept de vot au doar membrii comunitatii DAR voturile trebuie sa fie castigate in mod corect, daca aflam ca cersiti voturi, ca va dati voturi sau va faceti conturi noi pentru a vota sunteti eliminati!
- Daca nu aveti slot nu puteti participa la concurs!

pitiku
19-03-2013, 05:23 PM
Pitiku ! Slot

Rapid1923
19-03-2013, 06:08 PM
Mai propun sa-si dea cu parerea doar conturile inregistrate pana in luna Februarie inclusiv!

gbz
19-03-2013, 06:29 PM
gbz , am Super-slot !.

Nespow
19-03-2013, 07:07 PM
Nespow
Super Slot

-=MaX=-
19-03-2013, 08:50 PM
Mai propun sa-si dea cu parerea doar conturile inregistrate pana in luna Februarie inclusiv!

O sa vad cine fraudeaza voturile, voi face probabil pe baza de voturi cu confirmare si asa nu voi avea control total

PS: va rog sa faceti anunturi pe server cu concursul!

Rise.
19-03-2013, 09:23 PM
WarGods | Rise. \ Slot

Rapid1923
19-03-2013, 09:59 PM
O sa vad cine fraudeaza voturile, voi face probabil pe baza de voturi cu confirmare si asa nu voi avea control total

PS: va rog sa faceti anunturi pe server cu concursul!


Ba da, confirmare de pe nick-uri inregistrate inainte de luna februarie. Crede-ma, cunosc lumea de pe serverul principal asa ca n-au cum s-o dea in lambada. Si inca ceva, cei inscrisi sa nu aiba dreptul de a vota ( acest lucru presup[une sa nu se voteze singuri si nici sa nu dea vot la altii)..

veronika.vera
19-03-2013, 11:51 PM
Ver@ Super Slot

YaKs
20-03-2013, 11:47 PM
YaKs; slot

dutzi
21-03-2013, 12:13 AM
dUtZi , Slot !

quiT
21-03-2013, 12:41 AM
quiT+ , Slot !

pitiku
21-03-2013, 06:49 PM
Scuzati de dublu post . Si cum veti da adminele adica dupa cat timp si e vor da pe ore acumulate sau cum ?

Doc.
21-03-2013, 08:20 PM
Primii 10 care aduna mai multe voturi primesc admin!

Citeste si tu mai cu atentie.

green2
21-03-2013, 09:35 PM
GrEeN ;x SuperSlot !

Deedee
21-03-2013, 10:22 PM
deedee Slot

rZLe
22-03-2013, 12:47 PM
mKr | rZLe;4FuN - Slot

bobby_maryan(kbytza)
23-03-2013, 11:17 AM
Va salut!.......inainte de toate,.......cred k ar trebuii adaugat la "criteriu" si vechimea si conduita k si slot(pt k am surprins sloturi folosind un limbaj nedemn de gradul de slot(ei,noi suntem exemple pt ceilalti playeri)...eu "propun" mai intai de admin,sloturilor sa li-se dea un grad mai mare,cu posibilitatea de a schimba mape,face poze,de a da slay/kick/gag.........o perioada de timp..........aceasta este parerea mea!....imi exprim aceasta parere pentru ca s-a intamplat,nu o data......de mai multe ori k sloturile sa foloseacsa un limbaj jignitor(injurii) la adresa altor playeri,chiar si pe mine,(intrand fara admin,pt k nu mi-se conecta wac_ul)................cu RESPECT wGods | bobitza .

Sky
23-03-2013, 11:30 AM
Aceste admine nu cred ca vor avea imunitatea intr-o prima faza, dupa cateva saptamani se va face o selectie care automat va primi upgrade, eu sincer sper ca toti sa se comporte exemplar si sa ramana admini.

Max eu zic sa dai drumul la poll pentru ca deja sunt 3 zile...pe de alta parte ai putea sa le dai accesele direct celor inscrisi, ei nedepasind cu mult 10 insi.

Celor care vor primi admin le zic doar atat : Fiti destepti si veti ajunge sus ;)

Succes!

bobby_maryan(kbytza)
23-03-2013, 11:39 AM
Mentionez cateva "SLOTURI" care,(datorita CONDUITEI pe server)......de la mine au "de 3 ori" PRO. Ei sunt urmatorii: dUtZi,deedee,mKr | rZLe;4FuN,Nespow si Ver@(din cei inscrisi pana acum).

rZLe
23-03-2013, 01:00 PM
Multam bobi :)

Doc.
23-03-2013, 03:49 PM
Eu propun ca cei ce primesc admin sa aiba acces doar la comanda de voteban,nu la cea de ban permanent. Asta ca o perioada trial,pana ii sortati care raman si care nu.

AnOnIm
23-03-2013, 04:07 PM
Eu propun ca cei ce primesc admin sa aiba acces doar la comanda de voteban,nu la cea de ban permanent. Asta ca o perioada trial,pana ii sortati care raman si care nu.

E o tampenie , un admin minim trebuie sa aiba inclusa si comanda de ban zic eu. Imi intra unu cu aim pana dau votul se duce dracu si am si frigiderul plin.
Nu ati inteles o chestie ,cum se acorda un admin se poate lua la fel de usor !

_TeIubescK_
23-03-2013, 07:41 PM
TeIubescK - slot

bobby_maryan(kbytza)
24-03-2013, 10:38 AM
pro si pt teiubesc!

_TeIubescK_
24-03-2013, 04:23 PM
Multumesc bobby

GyMy
24-03-2013, 08:00 PM
Pro GrEeN ;x !

bobby_maryan(kbytza)
25-03-2013, 10:46 AM
Va salut!......de ce nu sunt deacord ca "slotul" Pitiku sa participe la acest concurs!........Mapa: "fy_dust",martori: green,jewel....si print consola:....."*DEAD* Pitiku : croco presimt ca o sa iei bataie nush dc

*DEAD* (Croco) : taci drq ma

Oferim Sloturi gratuit pe baza de cerere! detalii pe <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
*DEAD* GrEeN ;x : cn esti croco

*DEAD* Pitiku : sa vezi ce iti face gogaie

*DEAD* Pitiku : e un lindic ma :))

*DEAD* (Croco) : daaa

*DEAD* GrEeN ;x : cn?:))
*DEAD* (Croco) : asa sai zici lu ... nu mie

*DEAD* *SHANGHAI* : dute ba

Adaugati Cs.WarGods.ro la favorite! IP: 93.119.24.229:27015
Acceptam Servere in Comunitate! Oferta unica! detalii pe <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
^PSG^ IBra killed Robyyy10 with m4a1
[WarGods PTB] Runda s-a terminat, verific echipele
^PSG^ IBra killed (Croco) with m4a1
Jewel killed Pitiku with awp
Pitiku : ba kktule

Pitiku : tineti drq gura

(Croco) : bitane

GrEeN ;x : cn e m,a?
] amx_gag croc 30 shhh
^PSG^ IBra double killing
[G]*DEAD*(Croco) : /rs
*** GrEeN ;x killed wGods | bobitza with a headshot from ak47 ***
[G]*DEAD*Robyyy10 : bha duteee
[G]*DEAD*Pitiku : e un bitan de 10 ani ma :))
Jewel killed GrEeN ;x with awp
[G]*DEAD*Pitiku : /rs
[ADMIN] wGods | bobitza: a dat Gag jucatorului (Croco) pentru [30] minut(e). Motiv: shhh
*SHANGHAI* killed ^PSG^ IBra with awp
] amx_gag pit 30 shhht
GrEeN ;x headshot killed wGods | bobitza with ak47
* Killed by GrEeN ;x with ak47 @ 11.m (100hp, 0ap) >> head: 1
* You hit GrEeN ;x 0 time(s), 0 damage >> no hits
*DEAD* Pitiku : ms bobi

[ADMIN] wGods | bobitza: a dat Gag jucatorului Pitiku pentru [30] minut(e). Motiv: shhht
Jewel killed *SHANGHAI* with awp
*DEAD* GrEeN ;x : =)))))

*DEAD* Robyyy10 : =]]

*DEAD* GrEeN ;x : =))

*DEAD* GrEeN ;x : aoleeu

(Croco) dropped
(Croco) has left the game
[WarGods Gag] Jucatorul cu gag (Croco) [IP: 93.120.75.179:27005] a parasit serverul!
wGods | bobitza : dak o mai ardeti asa va dau ban 120

Jewel's killing spree was ended by *SHANGHAI*
Vizitati <b>You have to register to ba able to see this link</b> [Regulament-Discutii-Admine-Unban-Reclamatii]
[Admin Chat] GrEeN ;x : mai vrea si admin:))
*SHANGHAI* headshot killed wGods | bobitza with ak47
GrEeN ;x killed ^PSG^ IBra with ak47
Pok dropped
wGods | bobitza : poi deasta si zic

Pitiku killed MIKE with ak47
[G]*DEAD*^PSG^ IBra : /rs
[G]*DEAD*GrEeN ;x : doamneee
*** *SHANGHAI* killed wGods | bobitza with a headshot from ak47 ***
[G]*DEAD*GrEeN ;x : /rs
wGods | bobitza : o sa iei u admin piticule cand mi-oi vedea eu ceafa

[G]*DEAD*Jewel : hihih
*SHANGHAI* headshot killed wGods | bobitza with ak47
* Killed by *SHANGHAI* with ak47 @ 1.m (4hp, 50ap) >> head: 1 leftarm: 1
Pok is joining the Terrorist force
* You hit *SHANGHAI* 6 time(s), 96 damage >> chest: 3 leftarm: 3
GrEeN ;x killed MIKE with ak47
GrEeN ;x killed wGods | bobitza with ak47
[Admin Chat] Pitiku : nici numi trb
[WarGods PTB] Runda s-a terminat, verific echipele
[Admin Chat] Pitiku : lu ala ii dai gag 5 min si mie 30 bine ma oricum nu te suport ca adminWarGods Gag] Jucatorul cu gag Pitiku [IP: 92.84.91.22:27005] a parasit serverul!
[G]*DEAD*^PSG^ IBra : /rs
Concurs cu Admine GRATIS! Inscrie-te pe <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Pitiku has joined the game
wGods | bobitza : v-am dat la amandoi la fel 30

] amx_kick pit
[G]*DEAD*Pitiku : /rs
[AMXX] Client "Pitiku" kickedAdmin Chat] GrEeN ;x : a dat tretry
[G]*DEAD*Jewel : frateste
[Admin Chat] Pitiku : se da 5 sau 3 min nu 30
ADMIN wGods | bobitza: kick Pitiku
Adaugati Cs.WarGods.ro la favorite! IP: 93.119.24.229:27015
wGods | bobitza : u ai facut recidiva

Pitiku headshot killed ^PSG^ IBra with ak47
Pok headshot killed MIKE with m4a1
Pok double killing
wGods | bobitza : este ultimul avertisment
] amx_kick pit
[AMXX] Client "Pitiku" kicked
Pitiku has left the game
* Killed by Pitiku with ak47 @ 8.m (100hp, 0ap) >> head: 1
* You hit Pitiku 0 time(s), 0 damage >> no hits
*DEAD* wGods | bobitza : iti dau ban 120 sa te klm

Jewel headshot killed GrEeN ;x with m4a1
ADMIN wGods | bobitza: kick Pitiku
Adaugati Cs.WarGods.ro la favorite! IP: 93.119.24.229:27015
Pitiku connected
* Password accepted
* Privileges set
Acceptam Servere in Comunitate! Oferta unica! detalii pe <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
[Admin Chat] GrEeN ;x : stiam k la retry asa era
Pitiku is joining the Terrorist force] amx_kick pit
[AMXX] Client "Pitiku" kicked
Pitiku has left the game
*DEAD* Pok : /top15

[WarGods PTB] Runda s-a terminat, verific echipele
GrEeN ;x killed Pok with ak47
[WarGods PTB] Transfer pe Jewel la Ts
Pitiku connected
MIKE died
MIKE is joining the Counter-Terrorist force
*DEAD* Pitiku : oricum nu te suport ca admin

[WarGods PTB] Runda s-a terminat, verific echipele
*DEAD* MIKE : /rs amx_banip pit 120 retry+retry dupa gag
[AMXBans] Player is already banned.
[G]*ALIVE*Pitiku : ?
] amx_banip pit 120 retry+retry dupa gag
[AMXBans] Player is already banned.
Vizitati <b>You have to register to ba able to see this link</b> [Regulament-Discutii-Admine-Unban-Reclamatii]
[G]*ALIVE*GrEeN ;x : mai vrei si admin ma:-j
Pok killed Pitiku with m4a1
*DEAD* MIKE : /rs"

green2
25-03-2013, 10:58 AM
Asa e...dupa cum zice bobytza...nici eu nu-s de acord cu participarea lui Pitiku la concurs...motivele evidente mai sus !

pitiku
25-03-2013, 11:19 AM
Mda nu stiti toata povestea pentru ca nu erati de fata pe mapa awp_cuba cand acest (Croco) s-a luat de *Ucigatoru* si i-am zis sa lase limbaj . Apoi a inceput sa ma injure pe mine . Oke , oricum bobita nu ma suporta , daia face totul numai sa nu iau admin , pentru ca m-am luat de un prieten de-al lui . Si de atunci face tot posibilul sa nu iau admin . Oricum nu ii port pica . Si pe fy_dust i-am zis ,, Presimt ca o sa iei bataie " , pentru ca il cunosc pe (Croco) .
Respect . Pacat ca nu am facut print pe awp_cuba sa va atat de ce i-am spus acele cuvinte si pe fy_dust .
Ps : Green nu te baga daca nu sti povestea :)[/B][/B]

green2
25-03-2013, 11:21 AM
M-am bagat pentru ca am fost martor la scena de pe fy_dust...am tot dreptul...ce s-a intamplat pe awp cuba...nu stiu...dc nu ai facut screen?

Brand
25-03-2013, 12:47 PM
Pitiku si cu mine ai avut un limbaj neadecvat + amenintari si atitudinea superioara , nu mai face pe sfantul ,nimeni nu are nimic cu tine ti'o faci cu mana ta.

XeLa
25-03-2013, 06:11 PM
Din cauza limbajului urat pe server Pitik a ramas fara slot si automat nu mai are voie sa participe la concurs.Atunci cand v`am facut sloturile am discutat cu fiecare in parte.Cine vorbeste urat are remove fara discutii , asa ca aveti mare grija!Nu ma intereseaza daca sunteti provocati , asta nu e o scuza.

Rapid1923
25-03-2013, 07:22 PM
Bine bine si cu cei care sustin indivizi de acest gen <b>You have to register to ba able to see this link</b>**SkUby**Xx ce facem? Ii spui omului ca iarba-i verde si el nu si nu.

Doc.
25-03-2013, 08:03 PM
Eu zic ca nu pierdem prea mult daca curatam serverul de indivizi ca aia Rapid. Are balta peste.

-=MaX=-
25-03-2013, 09:49 PM
Inscrierile s-au incheiat, vom da drumul la concurs.
Va asteptam sa votati in topicul aceasta: <b>You have to register to ba able to see this link</b>!