PDA

View Full Version : Propun



RedLine
19-03-2013, 08:02 AM
sunt anumiti admini pe serverul de GunGame care de ceva vreme buna numai intra . Nu i-am mai vazut pe server de foarte mult timp si nici nu au postat nicio cerere de retragere sau de "vacanta" .

Putem face putina curatenie ? Sunt altii care merita si care vor sa se implice pe cand altii iau slot/Sslot si alte grade si nu-i mai vezi pe server cu lunile.

AnOnIm
19-03-2013, 09:58 AM
Hai sa-ti spun o chestie. Eu sunt unul dintre adminii aceia care intra mai rar pe serverul de GunGame ,pentru ca eu de obicei joc pe clasic. Am vrut admin pe GunGame pentru ca atunci cand intram noptile impreuna cu niste prieteni,la distractie ,ne strica jocul cate un codat sau intra vreo mapa extrem de mare. Nu am vrut admin doar de dragul de a avea.

Acum spune-mi sincer, cu ce te deranjeaza pe tine adminul meu ? Vorbesc pentru ca sunt avizat direct de cele spune de Redline mai sus.

-=MaX=-
19-03-2013, 11:26 AM
O sa se faca si curatenie, dar prioritar in momentul de fata este sa atragem admini, sa convingem jucatorii fideli sa faca cereri.
Apoi cand avem un numar decent de admini, putem trece si la o filtrare pe baza criteriilor mentionate de tine

RedLine
19-03-2013, 12:09 PM
An0nim ... nu era vorba de tine ... stiu ca esti pe clasic .
E vorba de cei care au admin slot sau ce grad au .... si au parasit serverele de tot ... numai joaca pe niciunu :) ... cred ca sunt multi astfel de playeri
cum zicea dcl .... Nnzor(nici nu stiu de existenta lui) ...
Rugamintea mea ar fi sa nu va mai atacati toti ca aseara ca vezi doamne ce am zis io de admini . NU !!! ... stiu ca esti pe principal ...si nu ma deranjeaza adminul tau pe GG ...si daca zici ca intri noaptea io ma bucur ca se mai ocupa cineva si in orele tarzii ... ma deranjeaza ca iau altii admin dupa care numai au nicio treaba cu comunitatea .

C@mp3R
19-03-2013, 02:24 PM
De vo 2 ori am vazut si eu ceva admini cam strani si dupa parca iau papat pamantu:) Si eu intru cam rar( scoala am 2 materi care merg un pic mai greu si incerc sa ma ridic, Sv de zm Si furien :) )

RedLine
19-03-2013, 08:04 PM
esti incarcat la fel ca MosCraciun :)) ... tre sa facem un pic de curatenie printre adminii astia fantoma ca nu se mai poate :)

ADRI
19-10-2014, 01:43 AM
Rezolvat