PDA

View Full Version : Cerere slot Gabrielll*



GAbY
19-03-2013, 01:19 AM
GRAD: Gradul dorit (din lista de jos de la Observatii):Slot
NICK: numele cu care joci pe server (toate):GabrieLLL*
VARSTA: varsta reala, nu minciuni 14
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam, urmat de [Original] sau [Crackuit] gaby_4_you
STEAM ID: Steam ID-ul daca il stiti (ex: STEAM_0:1:12345678) nu-l stiu
ID DE MESSENGER: ID-ul de mess sau adresa de e-mail gaby_boss_eu
EXPERIENTA: experienta in adminat: destula
TIMP JUCAT: cu aproximatie, de cand joci pe server : acum am 14 ore dar joc de foarte mult timp :d
PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend) mereu
MOTIV: motivul pentru care doresti admin : doresc slot pentru a avea sansa in viitor la admin
CUNOSTIINTE: ce stiti sa faceti? (ex: pluginuri amxmodx, editare grafica, scripting html/php, programare IT, harti cs, etc)nimic din toate astea
PROMOVARE: In ce mod veti promova serverul? Donatii (in cont), Boost (sms la servicii de boosting), Redirecte (daca tineti si cate tineti), Reclama (massuri, reclame pe site-uri, afise, etc) cu ce pot, si da pot tine redirecte

green2
19-03-2013, 07:53 AM
Contra...Acumuleaza cele 20 de ore pe server...Si un sfat...cand copii modelul de la cerere admin sterge de pe acolo cate ceva !...Si redirectele nu mai functioneaza !

pitiku
19-03-2013, 05:25 PM
Contra

GAbY
19-03-2013, 07:21 PM
am 16 ore acum

Brand
19-03-2013, 07:22 PM
Inca 4 si esti Bo$$ :)) momentan si eu Contra.

GAbY
19-03-2013, 11:43 PM
gata. 20 :D
sper sa iau pro de data asta

Brand
20-03-2013, 06:04 AM
Esti cam repezit...dar iti dau PRO.

pitiku
20-03-2013, 07:35 PM
pro de la mine

AnOnIm
20-03-2013, 09:37 PM
contra ! Joaca fix pentru TOP , e tare in gura ,nu vreau sa-l vad cu slot !

GAbY
20-03-2013, 10:04 PM
contra ! joaca fix pentru top [B![/B]
Sal, e decizia ta si iti multumesc dar,si ce daca joc pentru top? nu trebuie sa joc pentru ceva? tare-n gura? doar am zis asa: ce te bagi in seama daca eu nu ti-am spus nimic.!

AnOnIm
20-03-2013, 10:38 PM
Defapt ,ai repetat chestia cu topul de cateva ori adresandu-te catre un player ,deranjant de altfel. Te-am intrebat ,daca e pentru prima data cand esti in top ,ai raspuns ca da. Apoi ai adaugat sa pari interesant ceva in genul: "Nu cred ca ai fost vreodata in top "ai mai zis ceva dar imi scapa . Te-am ignorat,apoi te-ai facut remarcat prin "Tu ce te bagi in seama ma?"-de parca as fi fost cel mai mare prost de pe pamanat si tu un PAPA ( ca tot suntem in sezon) . As putea sa mai adaug cateva ,dar ma abtin.

negrutzu
20-03-2013, 10:52 PM
Contra,Schimba'ti total comportamentul,si mai vorbim,Si asa ti'ai bagat,P... in toti *****,playerilor dupa servar,am fost sunat,daca se mai repeta,sincer ai ban.

Sky
20-03-2013, 11:02 PM
Am sa-ti dau pro cand n-ai sa mai faci ce zic baietii mai sus, am observat si eu comportamentul, incearca sa fi mai matur intre astia de au dublul varstei tale. Momentan contra

GAbY
20-03-2013, 11:10 PM
Pai fii atent
In primu rand im cer io scuze lui anonim si
Negrutu: E vorba de unu sandokan. zicea asa
tu stii cine sunt eu ba? si eu iam zis: un fraier
si atunci au inceput sa ma injure de ***** si de mama (am tata mort) si lam injurat si eu .dupa a sarit si THE si G30 si inca vreo 2-3 sa ma injure, si na nu am putut tace si am injurat si eu la randu meu ( ca un prost)aveti dreptate va rog sa stergeti cererea mea no sa mai revin cu vreuna asa curand. Va multumesc, inca odata scuze anonim
SI rog din suflet un owner sa se uite in logo-uri si sa vada cum au inceput

AnOnIm
20-03-2013, 11:15 PM
Ma bag iar in vorba ,desi trebuie sa te ignor. Sandokan nu scoate un sunet pe server,nu cred ca se lua degeaba de tine...el isi vede de joc. E fratele lui Negrutu si nu i-am luat aparerea din cauza asta,sa clarificam situatia!

GAbY
20-03-2013, 11:19 PM
Pai eu am zis cum a fost treaba, si eu am gresit
dar putea sa ma injure de ori ce ca ma durea in cot! dar nu de ***** ca e urat.
nu mai puteam de nervi ca trebuie sa ne evacueze proprietaru si cineva a spus altuiva: ba tu stii cine e sandokan? si eu am zis un fraier de nervi. si atunci ma injurat. asta e tot

quiT
21-03-2013, 01:12 AM
De la mine ai un CONTRA ,mai intai de toate incearca sa iti reglezi un comportament adecvat pe server>

gbz
21-03-2013, 09:17 AM
Pro pentru activitate ... te cunosc de mult incearca sa iti vezi de joc ... doar si sa te intelegi si cu ceilalti bine. Bafta

negrutzu
21-03-2013, 08:28 PM
Ma bag iar in vorba ,desi trebuie sa te ignor. Sandokan nu scoate un sunet pe server,nu cred ca se lua degeaba de tine...el isi vede de joc. E fratele lui Negrutu si nu i-am luat aparerea din cauza asta,sa clarificam situatia!

Este cum zice anonim.Ma sunat,atunci cand ai inceput sa injuri...stai linistit ca nu e genu sa injure pe servar,poate a zis "tu stii cine sunt eu ba?",dar nu cred....Nu am nimic cu tine,dar,din partea mea,ai contra...pe cauza asta.

GAbY
21-03-2013, 11:47 PM
Am si spus,cum a fost. si nu mi-a zis mie: ma tu stii cine sunt eu: a zis un player altui player si eu ca aveam nervi am spus un fraier
atata tot
asta e va respect decizia
Sal

XeLa
24-03-2013, 08:51 PM
Gabriele esti jucator vechi la noi , te stiu de multa vreme dar cateodata comportamentul tau lasa de dorit.
Demonstreaza`ne ca te`ai schimbat prin comportamentul tau pe viitor si iti promit ca o sa primesti si slotul dorit.
Momentan nu.