PDA

View Full Version : Cerere GOD.WARGODS.RO



badiudv2
11-01-2023, 10:30 AM
IP-ul server-ului : 94.23.145.101:27016
DNS-ul dorit (Hostname-ul) : GOD.WARGODS.RO
Tipul server-ului (Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Global-Offensive, SA:MP, Minecraft Metin2, Teamspeak, etc) : Cs 1.6 Classic + VIP Plugin
Modul server-ului (Clasic, Zombie, Furien, RPG, Truck, etc) :Classic + VIP
Lista detinatoriilor server-ului impreuna cu cel putin o metoda de contact (de exemplu: Gigel - gigel@gmail.com - gigel@yahoo.com): Momentan sunt doar eu , urmeaza sa iau echipa de pe serverul unde donam toti bani ca sa fie tinut, dar ownerul baga banii in buzunar , iar de sv nu se ocupa deloc. badiudv2@gmail.com
Lista detinatoriilor server-ului care doriti sa aiba grad de moderator si manager pe forum: Momentan doar eu, pana decid cui ii dau acces.
Unde este hostat: cloud-center.ro
Data cumpararii host-ului: 11.01.2023
Numarul mediu de jucatori: Dupa ce se pune la punct , numai dintre noi, gasca , suntem 10 + ulterios boost pentru a-l popula. Toti playerii de pe vechiul server vor ajunge aici. Detalii suplimentare in privat.
[OPTIONAL] Culoarea specifica server-ului pentru forum (implicit culoarea este aleasa aleatoriu): Albastru
[OPTIONAL] O scurta descriere a serverului (owneri, staff, jucatori, etc): Noi suntem deja o echipa formata de jucatori, toti peste 26 de ani cu familii copii , servicii etc, am format o comunitate frumoasa pe alt server de aproape 1 an de zile , dar de curand , am aflat ca eram in "comunitate" doar pentru donatii, OWNERUL, dupa plata hostului (5 Euro pe luna , o saracie ), ramanea cu toti banii de la noi (15-18 perosane care donau luna de luna). Problema este ca serverul ruleaza mizerabil, gloantele au delay, lag , restart peste restart, iar el ca si owner e activ numai in ziua in care cere banii pentru "host" , in rest nu isi bate capul deloc. Asa ca am vorbit cu inca 4 dintre admini, printre care si 2 jucatori de fast-cup, dar si scripter, am decis sa ne facem noi propriul server, sa contribuim cu bani la el la fel ca pana acum, dar nu cu scopul de a FACE BANI din asta, ci pentru simlplul fapt de a avea un server populat , care ruleaza bine, sa ne putem odihni si relaxa dupa o zi de munca la servici .

Repet , toti adminii sunt persoane mature , peste 26 de ani.

Tiger
12-01-2023, 10:24 PM
Nu ti-ai schimba hostname-ul conform cerintelor din model. Nu am de unde sa stiu astfel ca tu esti detinatorul server-ului.