PDA

View Full Version : Cerere admin!!!



KilleR.
17-03-2013, 08:35 PM
GRAD: Premium
NICK: KilleR.
VARSTA: 17
ID DE STEAM:-
STEAM ID:-
ID DE MESSENGER: rbbyekm
EXPERIENTA: buna
TIMP JUCAT: nu foarte mult dar jok tot timpu:)
PERIOADA: dim,ziua,seara :-??
MOTIV: Am auzit de sv de la mZq si am intrat cu el m`am jucat si mi`a placut si akm vreau sa incerc sa`l fak mai popular
CUNOSTIINTE: nu prea multe
PROMOVARE: Statusuri , Massuri Redirectele am auzit ca nu merg
Multumesc pt pro sau contra!

mZq
17-03-2013, 08:37 PM
:pro: ady

-=dcL=-
18-03-2013, 10:59 AM
CONTRA!!!!!!!!!
Ai 5.7 ore jucate pe server si sari direct la premium??? Orele pe care le ai nu sunt suficiente nici macar pentru slot, pentru care iti trebuiesc 30 h,plus ca pentru premium este necesar sa dai boost sau sa domezi + reclama
@mzq pe ce motiv ii dai tu pro ?? Pentru ca il cunosti personal???:(
Cer ca pro'ul tau sa nu fie luat in considerare:|

mZq
18-03-2013, 01:34 PM
joaka destul de mult si + cand am intrat el era on de vro 3 ori n`am dat sa vad cate ore e doar problema lui eu am vazut ca intra si joaka deci ..... poti sa zici in continuare ce doresti okei?

RedLine
18-03-2013, 08:26 PM
eu st PRO daca joaca cu WAC . Azi m-am uitat peste el putin ... daca nu ma insel i-am facut si poze ... Joaca bine deci .... PRO cu WAC .... CONTRA fara WAC

mZq
18-03-2013, 08:37 PM
redline o sa joake cu wac ..da stiu joaka ff bn si eu am crezut ca joaka cu cod:-":))) wacul ii merge xD

-=dcL=-
18-03-2013, 09:00 PM
mzq daca e problema lui cu orele cum ii dai tu pro, argumenteaza...sau sa-ti pun intrebarea altfel daca era alt player in locul acestui "killer" mai dadeai pro la 6 h jucate pe server???:o3
Uite aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) si convingete de orele jucate

RedLine
18-03-2013, 09:05 PM
FeelingDream ... daca se ocupa de server prea putin conteaza cate ore are jucate... important ii sa joace si sa se si ocupe de el asa cum facem noi
eu am luat admin cu cateva ore pe server

-=dcL=-
18-03-2013, 09:14 PM
Redline sunt satul de d'astia care primesc admin si nu mai ii vezi pe server..sunt destui ca de exemplu marincau, NnZoR, ynt etc.tu nu te'ai saturat de asta??
Si vreau sa te mai intreb ceva tu acum cati ani ai primit admin??? Multi cred,si uite ca si acum esti unul dintre cei mai activi playeri nu te-ai lasat
Aaa si apropo sunt wGods .-=dcL=-.

RedLine
18-03-2013, 09:40 PM
stiu ca esti DCL :) ... ma io intru in fiecare zi daca am cu cine juca.
Admin am de maxim juma de an. poate si mai putin . dar cu toate astea am reusit sa ma descurc si cu ban/ss-uri chiar daca numai eram familiarizat cu comenzile .
Important ii sa fie activ pe server . Si daca numai intra adminul poate fi scos la orice ora . Tinand cont ca eu sunt aproape toata dupamasa ON pe sv ... si mai este si GAMETRACKER unde ii poti vedea orele jucate ... O sa fie greu sa minta ca a intrat pe server cand nu eram eu sau tu sau altu :) . Numai fi rautacios . Lasa lumea sa joace . Decat sa intre 10000 de codati mai bine ii dai slot la unu care ramane fidel . SPER :P
Am admin din Noiembrie sau Decembrie 2012 ... acum suntem in Martie 2013 .... 4 sau 5 luni si 187 ore jucate pe server .
188 de ore inseamna aproape 8 zile. :)

C@mp3R
18-03-2013, 09:57 PM
Pe server nu sa mai vazut:(
:pro: a fost dat ca este nevoe de admini pe gg si am crezut ca o se tina de sv:(
Imi pare rau dar :contra:

katalin
19-03-2013, 12:58 PM
DE ACORD CU CE SPUNE REDLINE

haideti sa incheiem toate discuitile astea prostesti ok?
decizia ii aparti lui Max el sa ia decizi daca ii da slot /admin etc .





















KATALIN VS REDLINE= KATA BEA O BERE JAJA

mZq
19-03-2013, 02:34 PM
1.Bai dcl sau cum te`o chema? ce te intereseaza daca i`am dat pro? ha? ia veziti tu de problema ta 2.nu's singuru care ia dat bro 3.hai lasa`ma tu pe mn cu predicile astea si daca vrei un topic de discutie cu mn fa un topic nu mai fa dintru topic pt admin discutie ca asa dorestii tu ok? veziti de trb ta omule

RedLine
19-03-2013, 08:11 PM
ba!! gata cu certurile !!! rock be cool ... dcl si tu la fel ... aici ultimu` cuvant il are max . O sa-i spun sa se uite peste cerere si sa ia o decizie

-=yNt=-
20-03-2013, 10:07 PM
bai din cate vad ,de cand am lipsit numai haos a aparut,KilleR.are 2 ore si cv,wacul de care vorbiti voi este obligatoriu pentru admini si sloturi(nu poti sta pe server fara el ca admin/slot) ,ziki ca sunteti femei care se cearta pentru un barbat,decizia finala o vor lua max s,daniel si moderatorii acestui server...clar? ,si daca killer vrea chiar atat de mult admin sa faca si el reclama ..etc dak nu are posibilitatea la boosturi

daniel_San
29-03-2013, 03:00 PM
General:
Nu mai sariti in sus la deciziile altora, atata timp cat sunt fondate.
dcl: Intelege ca este o mare nevoie de admini pe serverul de GunGame, poate chiar mai mare decat pe CS. Nu e vorba de numarul mic de admini activi, ci de faptul ca esenta modului naste foarte multe frustrari/ambitii, deci numarul de injuraturi, jucatori codati(in special straini) este mult mai mare decat pe moduri precum zombie/furien. De aceea trebuie acoperita o arie cat mai mare de intervale orare. Mai mult, gungame-ul este un mod foarte dinamic, si multi jucatori se bazeaza pe faptul ca adminii nu vor sa piarda propriul level(deci nu intra spectator), sau nu au timp efectiv sa-i prinda cu cod.
De aceea, daca un jucator nu are orele necesare dar sunteti foarte foarte siguri pe el si aveti incredere in el, aveti liber sa-l sustineti. Insa tineti cont ca prin modul in care votati, contribuiti la dezvoltarea sau regresul serverului. Cum votati, asa atmosfera o sa fie. Ganditi-va ca serverul de GunGame primeste jucatori din excesul celorlalte servere, deci de voi depinde daca o sa adminati 2 jucatori constant, sau 20-30(atmosfera buna atrage jucatori fideli).

On-topic:
Acum las-o. La 2 ore jucate nici macar o zi intreaga nu cred ca a stat pe server. Indulgenta indulgenta...dar dupa o dam in prostie.