PDA

View Full Version : ptr abys



marionr2
16-03-2013, 04:17 PM
''domul'' abys ce am facut eu cu varul meu ma?...a ca mam certat cu istericul lam injurat o data nu de 15 ori cum a facut varmiu....si vezi in pnm cui ii dai admin ca istericu ala face pe sefu da gag slay kick fara motiv si nu stiu ce ba tatae pe noi ne vezi si pe el nu?..chiar vroiam sapt asta si cealalta sa intru mai des sa iti dovedesc prin scree-nuri ce fel de admin e...

SouTh.
16-03-2013, 05:24 PM
Tot nu te potolesti? Ai cam mult tupeu "smekere"! Zici de altii dar tu esti mai rau ca ei. Abia astept sa iei ban pe forum si sa scapam de tine <3

luys
16-03-2013, 06:01 PM
ba pustiule eu zic ca ar fi bine sa te potolesti;) ca astfel zbori ..;)

WarGods | AbySs
16-03-2013, 06:13 PM
Ai tupeu sa comentezi de altii avand in vedere cum ai pierdut adminul. Pe deasupra nu ai injurat o singura data, ai injurat ca la usa cortului in mai multe randuri, te-ai certat cu toata lumea, faceai echipa tu cu varul tau, ati abuzat si de un bug pe deasupra. Ti-am spus clar ca tu pe zombie nu ai ce sa mai cauti cu astfel de rahaturi. Tu ai impresia ca daca nu era admin on eu nu vad in log-uri ce faci tu pe server? Inceteaza cu topicuri facute unde nu isi au rostul ca iei ban si pe forum.