PDA

View Full Version : BANNED - 5TH DEGREE Cerere unban b000000000000TTT



arunN
21-02-2022, 11:54 PM
ULTIMUL ID DE LA RAPORT(OPTIONAL): sorry , nu l ma stiu
NUME: b000000000000TTT
IP (OPTIONAL): 93.176.130.236
ID-URI DE STEAM: STEAM_0:0:640623572 0 00:06 49 0
MENTIUNI: Nu stiam de limita asta de 5-10 min intre scan-uri si am luat ban permanent de abuz gratuit !!

Tiger
22-02-2022, 06:38 PM
Deci asta era cauza, nu din faptul ca tu ai facut o scanare in masina virtuala...

arunN
23-02-2022, 12:03 AM
Pai ideea este ca nu stiam ce s-a intamplat si am zis sa incerc si pe alt sistem de operare sa vad ce are..deci pot primi unban sau ?
Toata faza a plecat de la acel model , nu stiam ce e cu el acolo ca n-am avut probleme niciodata cu wargods-ul pe parte de hack sau asa ca nu s copil sa n am ce face cu viata , pur si simplu dupa ce am scos acel model am zis sa dau iar scan sa fie totul ok ca nu mi place sa fie nasol si dupa ban pt abuz .. si dupa a fost faza cu masina virtuala care si acolo arata la fel pentru ca e pe ip . am zis sa fac o cerere decat sa schimb ip-ul ca vreau sa fiu clean peste tot pentru ca n-am ce ascunde !! Sa-mi raspunzi daca vrei daca primesc unban sa stiu cand sa mai dau scan la mix-uri:)

Tiger
23-02-2022, 08:56 PM
Deci, in loc sa citesti mesajul explicit dat de aplicatie (in care ti s-ar fi spus ca este temporar daca faci prea multe rapoarte) sau sa intrebi aici, ai ales sa faci ce te-a apucat capul. Nu am cum sa validez ceea ce ai spus tu, nu salvez stariile de ban date temporar. Banul ramane.

arunN
24-02-2022, 05:00 PM
Deci , e ultimul mesaj pe care il scriu sa nu fiu stresant ,iti mai explic inca o data ceea ce s a intamplat !
Mi-a dat cineva niste modele de cs 1.6 , le am bagat fara sa l intreb ce modele sunt , am intrat pe un server si am dat scan ca asta fac de fiecare data ca sa stiu ca nu sunt probleme cand ma joc , am vazut ca acele modele nu erau bune : ex aici <b>You have to register to ba able to see this link</b> ( poti vedea si pe link ca in trecut n am avut probleme de genul )
Dupa am scos acele modele sa nu am probleme pe servere si am dat iar scan si mi-a dat acest mesaj <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Dupa cum ti am zis si mai sus , nu stiam ce s-a intamplat si am incercat sa dau scan pe alt sistem de operare si a aparut aceeasi chestie ..
Si atat , deci probleme este ca nu stiam de limita intre scan-uri de 10min sau cat este si motivul la wargods este de 'abuz' gratuit nu de hack sau etc ce mai exista //
Si asta a fost tot , si acum intrebarea ma este de ce nu pot primi unban daca nu stiam limita aia de scan uri si ca mereu a fost ok doar acest wg a fost sa zic problema ..??
Si da , acum mi-am dat seama de ce mesaj spui cand ma avertizeaza wargods-ul .. dar nu mi am dat seama asta a fost si ideea .. de acum am grija si stiu ce am de facut !!

Tiger
25-02-2022, 07:04 PM
Nu te pot ajuta, ai ales sa mergi pe propriul drum in loc sa intrebi aici. Crearea de rapoarte in masiniile virtuale nu este permisa.

arunN
25-02-2022, 07:06 PM
Ok , vad ca nu ne intelegem si nu ajungem la un comun de acord... mersi oricum !!!

Tiger
25-02-2022, 09:28 PM
Nu suntem la piata sa negociem si sa ne intelegem. Vrei negocieri, atunci du-te acolo.

Banul ramane.

:locked: