PDA

View Full Version : Cerere unban Mix!



Mix27
12-02-2022, 03:54 AM
ULTIMUL ID DE LA RAPORT(OPTIONAL): nu-l mai stiu!
NUME: Mix
IP (OPTIONAL): 109.98.155.12
ID-URI DE STEAM: "Mix" 40761 STEAM_0:1:532134899
MENTIUNI: Nu stiu ce s-a intamplat , ma joc cs de ceva timp si mi sa cerut wargods, l-am descarcat ,l-am facut si brusc imi da eroarea asta ... Va rog sa ma ajutati , mai ma joc si mixuri si se cere mai mereu si primesc ban pe tema asta ca nu pot sa dau wg... Va multumesc!
Mentionez faptul ca nu am jucat niciodata cu ceva anume pentru cs, doar usedefault, + ca joc steam on nu cred ca mi-ar trebui ceva anume config sau ceva, joc cu setarile cs-ului! Si cred ca ip meu este dinamic, pare ca se tot schimba sau nu stiu, ma gandesc sa nu fi prins vre-un ip banat sau nu stiu!

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
12-02-2022, 09:14 AM
In data de 31.03.2020-03-31 ai fost prins cu un tool care sterge CFG-urile inainte de scanare. Pentru asta ai primit ban de grad 5.

Mix27
12-02-2022, 02:59 PM
Scuze pentru double post, dar nu am folosit nimic, si nu cred ca pot plati o taxa degeaba.. pot sa fac o scanare chiar acum , joc use default de cand mi-am luat steam, doar setarile necesare pentru fps, in rest nimic si in + eu am facut test si inainte de chestia asta cu banul si a mers, adica nu am jucat cu cod sau ceva de genul, ti-am zis joc mixuri si nu-mi trebuie asa ceva, te rog sa ma ajuti sa rezolv aceasta problema.. Multumesc!
Si ce e ila tool? nu am bagat niciodata un cfg in cs sau mai stiu eu ce, am doar setrile mele din consola de fps si mouse, atat!

Tiger
12-02-2022, 06:25 PM
Observatii:


...
Nu suntem responsabili:

daca cumparati/imprumutati/luati un cont de Steam banat si/sau v-ati banat din cauza lui
cui ii dati/imprumutati conturiile de Steam
unde va logati cu contul de Steam
...





Daca ai cumparat contul de la cineva, nu suntem responsabili noi de asta. Trebuia sa te asiguri ca nu este banat, cerand aici informatii despre el.

Mix27
12-02-2022, 11:59 PM
Inteleg, dar nu am folosit nimic, te rog am nevoie sa mai fac wargods si nu pot, nu se mai repeta aceasta greseala! Multumesc!

Tiger
13-02-2022, 08:53 AM
Trebuia sa te gandesti la asta inainte de a nu respecta conditiile de folosire a aplicatiei. Banul ramane pana la plata taxei de unban.

:locked: