PDA

View Full Version : TEST WCD Test wgd sensei



sensei123
29-12-2021, 03:37 PM
IP: 176.243.82.57
ID DE STEAM: STEAM_0:0:398144903
DATA SI ORA INCEPERII TESTARII: am testat ieri 28.12.2021
13:59:59
DATA SI ORA SFARSIRII TESTARII: 28.12.2021
13:25:23

CE VETI TESTA: Am testat un COD Licentait ! dupa site-ul aimware si unu-l dupa midnight , apoi un injector gasit la un admin in calculator,

MENTIUNI: detin un servar de cs 1.6 in care investesc suma de 500 de euro lunar aproximativ, tot am primit reclamati in partea adminilor , fata de alti admini ca ar juca cu coduri, baieti pana la urma mi-au recunoscut. dar i-am dat afara, in schimb lucrez la un rececher! pentru servar si am facut niste teste ! SUNT NOU PE WGD asta e primul meu cont, nu am stiut ca trebuie facuta cerere intai, de asta am si scris in DM unui membru din conducere! , dupa cum puteti vedea nu eram conectat pe nici un servar ! <b>You have to register to ba able to see this link</b> ,

Tiger
29-12-2021, 03:42 PM
Deci tu faci teste in trecut sau cum vine asta? Ti-am spus, doar contra-cost ti se vor curata acele detectii.

Testele trebuie anuntate prealabil !!!

sensei123
29-12-2021, 03:58 PM
Salutare, nu.

Testele sunt anuntate conform: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Spor.


Acesta este mesajul tau in PRIVAT! nu ai mentionat ca ar fi contra-cost! plus ca nu am 15 ani sa va fac cadou bani voua pentru un site care pentru mine nu are nici o valoare, nu ma joc cs 1.6 doar am facut niste teste, PRIVESTE INREGISTRAREA MEA ESTE DE ACUM CATEVA zile,
plus ca nu ma joc cs 1.6 doar am facut niste TESTE, ia-le bani la copi de 15 16 17 ani care nu au ce face decat sa iti de-a tie bani ca nu ai un leu in buzunar! :))))) apropo esti jalnic :))))))) asa ceri bani si la copi sa le cureti ROSU IN WG ? imi provocati mila ! salut si succes

Tiger
29-12-2021, 09:47 PM
Si tot tu m-ai intrebat "VA ROG FRUMOS SE POATE SCOATE ROSUL IN WG SA NU IMI RAMANA ASA ?", unde ti-am raspuns "nu". Ti-am spus ca testele sunt anuntate conform modelului respectiv, iar daca ai fi citit cu atentie topicul ai fi vazut ca fi observat "Inainte de a incepe testarea va trebui sa faceti cerere".

Testele tale au fost facute inainte ca tu sa anunti aici... iar de conditiile impuse in acel model nici nu mai vorbim.