PDA

View Full Version : FALSE POSITIVE Unban Gratuit KEVIN



kevinache
16-11-2021, 12:08 AM
ULTIMUL ID DE LA RAPORT(OPTIONAL): ID-ul de la ultimul raport wCD : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
NUME: [eS] keviN.
IP (OPTIONAL): IP-ul tau curent (verifica adresa ta IP: 8*.1*0.*8.1*9 este ultimul ip de la scanare
ID-URI DE STEAM: Toate ID-urile de Steam sau link de la profilurile de Steam pe care le detineti sau pe care le-ati folosit : <b>You have to register to ba able to see this link</b> ( unicul steam)
MENTIUNI: salutare! astazi am incercat sa fac un wg si nu mi-a mers, din senin, si chestia e ca sunt default! si imi sufera copii de 10 ani ca am cod si nu le pot da wg.. sper sa vada cineva asta rapid! multumesc de intelegere, o zi/seara buna va doresc!

Tiger
16-11-2021, 05:17 PM
Acelasi caz ca si aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>).

Avand in vedere ca este a 2-a anomalie de genul, va trebui sa investighez mai in detaliu ce s-a intamplat. Asadar, explica-mi pas cu pas ce ai facut (daca ai primit ceva erori, ce antivirus ai, etc.)

kevinache
17-11-2021, 06:02 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> uite aici ce imi scrie!

<b>You have to register to ba able to see this link</b> uite aici ce imi scrie!

dintr-o data , ma jucam pe public, si mi-a cerut wg, am intrat in el, cand hop. eroarea asta! nu m am jucat cu cod cu nimic! joc default!

Tiger
17-11-2021, 07:06 PM
N-are legatura cu faptul ca ai jucat sau nu cu cheat-uri.

Ce antivirus/programe folosesti?

kevinache
17-11-2021, 07:18 PM
nu folosesc antivirus, am doar vibracegui, (pt csgo sa se vada mai portocaliu) nu am nici antivirus si am windows 10

Tiger
20-11-2021, 02:59 PM
Windows 10 are deja un serviciu antimalware (Windows Defender). Din pacate niciuna din astea nu ma ajuta spre a identifica posibila problema pe partea voastra de sistem.

kevinache
25-11-2021, 10:58 PM
da, am windows 10, ti-am scris pe steam! poate iti este mai usor sa intri la mine in pc sa verificam orice problema!

Tiger
08-01-2022, 10:34 AM
Ti-am dat unban in urma #43266 (<b>You have to register to ba able to see this link</b>).

:locked: