PDA

View Full Version : Wargods - News & Updates



k1dd.
06-11-2021, 01:49 AM
<:-PWargods Updates <:-P


Cu ocazia faptului ca trebuia sa fie ceva adaugat de mult si am simtit nevoia sa ma implic in mini-proiectu asta, cu ajutorul lui Tiger (defapt fara el nu faceam nimic, deci bineinteles el are toate meritele) si al celorlalti, am reusit impreuna sa realizam Wargods Achievements un proiect cu scopul de a mai adauga un bonus acelora care au implicare pe forum atat cat si pe serverele ale comunitatii. Mentionez, ca proiectu inca este in desfasurare, mai avem cateva de facut, ca pana la urmatorul update sa fie complet.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Momentan, acestea sunt singurele realizate pana la ora actuala. Urmeaza sa fie completata lista in urmatoarele zile. Explicatia lor este simpla:

Fiecare culoarea reprezinta gradul de dificultate intru a le realiza. Incepand de la culoarea verde (cele mai usor de realizat) pana la culoarea galbena (cele mai grele de obtinut) Fiecare indeplineste un anumit numar de cerinte. Majoritatea cerintelor au fost gandite astfel incat sa nu reprezinte un obstacol in realizarea lor. Sa nu reprezinte o cantitate foarte mare de postari spre exemplu, sunt pur si simplu gandite astfel in cat majoritatea celor care au fost prezentii alaturi de noi de a lungul timpului sa le aibe completate pana la ora actuala.

Realizarile pot fi vazute aici: ACHIEVEMENTS (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) cat si cerintele care sunt necesare. Cele deja completate de catre persoana ta, sunt marcate cu o bifa verde, iar cele necompletate sunt marcate cu un semn de exclamare rosu. (Mentionez din nou, proiectul nu este inca gata, dupa cate se poate si observa , din anumite iconuri care sunt diferite de restu)
A fost realizat si un clasament cu ce-i care au reusit sa completeze realizarile si numarul total pe care-l are in aceea realizare. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Clasamentul se afla in zona de activity, adica aici: WARGODS ACTIVITY (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) in aceea zona, se afla clasamentul celor mai activi membrii din comunitate, cat si activitatea lor zilnica, saptamana, cat si lunara. Astfel, v-om putea observa oamenii care chiar presteaza interes.

La urmatorul update, v-or fi adaugate si "Awards" premii pe care le iei completand un anumit obiectiv in cadrul comunitatii, obiective care necesita efort si implicare, acestea v-or fi realizate, pentru acele persoane care au incercat din rasputeri sa ajute comunitatea.:X



Cu tot respectul, va saluta k1dd - "Love For Design"

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Update realizat la data de 06/11/2021. - Wargods Community
Proiect realizat de catre Tiger

WarGods | KGB
07-11-2021, 09:03 AM
Respect pentru timpul dedcat succes.