PDA

View Full Version : o mica reamintire ;))



Trotinutza2.0
27-08-2021, 03:34 PM
Nu stiu cati dintre voi ma stiti da Trotinutza e pe zona

mugurhaiduc
27-08-2021, 03:40 PM
Să trăiești.

~TraNda~
28-08-2021, 01:59 AM
Trotinutza2.0: tot cu mor.ti, akatuski, danut si baietii grei? :))

Intreb ca-mi aduc aminte acum de acele intamplari si rad :)) .

It's -_^
31-08-2021, 10:56 AM
Trotinutza2.0: tot cu mor.ti, akatuski, danut si baietii grei? :))

Intreb ca-mi aduc aminte acum de acele intamplari si rad :)) .

Nu ești singurul care īși aduce aminte și rāde de momentele vechi leule :))

~TraNda~
31-08-2021, 05:29 PM
Nu ești singurul care īși aduce aminte și rāde de momentele vechi leule :))

Ei dracie, cineva care ma stie, dar eu nu te stiu :)) . Toi cumva sau gresesc?

It's -_^
01-09-2021, 12:08 AM
Ei dracie, cineva care ma stie, dar eu nu te stiu :)) . Toi cumva sau gresesc?

Pe aproape… sunt Costy :),chiar īmi era dor sa te mai văd pe aici,mai ales cānd te am văzut pe server atunci…ce nostalgie :)),am venit sa mai dau o mānă de ajutor pe server cu sau fără permisiune ;),nu am făcut rău cred :)),dar tot īmi lipsesc momentele vechi…nu mai e la fel :(
A da si salutare Trotinutza2.0 :))

~TraNda~
01-09-2021, 07:01 PM
Pe aproape… sunt Costy :),chiar īmi era dor sa te mai văd pe aici,mai ales cānd te am văzut pe server atunci…ce nostalgie :)),am venit sa mai dau o mānă de ajutor pe server cu sau fără permisiune ;),nu am făcut rău cred :)),dar tot īmi lipsesc momentele vechi…nu mai e la fel :(
A da si salutare Trotinutza2.0 :))

La limita am fost :)) .
Stai linistit, nu mai exista cu sau fara permisiune, timpul meu a apus :)) . Oricum rad cand imi aduc aminte de momentele de atunci :)) .

It's -_^
01-09-2021, 11:38 PM
La limita am fost :)) .
Stai linistit, nu mai exista cu sau fara permisiune, timpul meu a apus :)) . Oricum rad cand imi aduc aminte de momentele de atunci :)) .
Acum serios,cele mai tari momente a fost perioada cu tine leule,rog,sky,toy,chiar și trotinutza :)),acum sunt puțin dezamăgit :(,de abea ma abțineam pe server sa nu scriu “LiOn ce mai zici fraaa?” :))

XapiX
02-09-2021, 06:43 PM
Salutare! Bine ai revenit Trotinutza, fratele XapiX aici. Ai revenit si tu pe cand moare serverul. Din ce vad sunt din ce in ce mai putini playeri, si aia vai steaua lor :)) Nu mai e gasca aia de baieti grei. Toi, dior, Darac si multi altii. Intr-adevar faine vremuri cu Lion la putere, dar s-au dus :(

It's -_^
03-09-2021, 12:51 AM
Salutare! Bine ai revenit Trotinutza, fratele XapiX aici. Ai revenit si tu pe cand moare serverul. Din ce vad sunt din ce in ce mai putini playeri, si aia vai steaua lor :)) Nu mai e gasca aia de baieti grei. Toi, dior, Darac si multi altii. Intr-adevar faine vremuri cu Lion la putere, dar s-au dus :(

Sincer ma asteptam sa vad serverul altfel :(

~TraNda~
03-09-2021, 05:40 PM
Sincer ma asteptam sa vad serverul altfel :(

Mai bine decat cu mine, cel putin pentru tine :))

It's -_^
03-09-2021, 06:23 PM
Mai bine decat cu mine, cel putin pentru tine :))

Pentru mine leule :)) … dar poate ca totuși mai bine pentru comunitate …

~TraNda~
03-09-2021, 06:34 PM
Pentru mine leule :)) … dar poate ca totuși mai bine pentru comunitate …

Mai bine comunitatea fara mine. Inseamna ca a fost mare ura ta fata de mine, cu toate ca nu eu gresisem :)) .

It's -_^
04-09-2021, 12:58 AM
Mai bine comunitatea fara mine. Inseamna ca a fost mare ura ta fata de mine, cu toate ca nu eu gresisem :)) .

Ura fata de tine? Sa nu mai scrii asta ca cine vede chiar o sa creada :))

~TraNda~
07-09-2021, 11:31 AM
Pacat ca s-a ajuns la un asemenea dezinteres din partea tuturor si serverul a ajuns o ruina... De fapt comuninatea a cam ajuns. Un player nu mai vezi pe servere...

It's -_^
08-09-2021, 02:05 AM
Cum sa intre playerii cānd sunt probleme pe server și bugurii?Din păcate zicem ca nu avem “timp” sa le rezolvam dar este doar nepăsare.