PDA

View Full Version : BANNED - 5TH DEGREE Cerere unban gratuit si informatii ban Z0REdd



Z0REdd
22-08-2021, 08:57 PM
ULTIMUL ID DE LA RAPORT(OPTIONAL): -
NUME: PLAYER777Z0REdd~
IP (OPTIONAL): -
ID-URI DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Zice ca am primit ban deoarece am abuzat de un serviciu gratuit : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
22-08-2021, 10:19 PM
Virtualbox iti spune ceva?

Z0REdd
22-08-2021, 10:24 PM
Da, am incercat programul ala ca sa incerc sa joc cu acelasi cont de steam pe acelasi server pentru a beneficia de niste skinuri. Iar mai apoi dupa ce am dat share family am vazut ca pot juca de pe el doar 5 minute, credeam ca e nelimitat, dar nu era.

Tiger
23-08-2021, 09:48 PM
Exemple de incalcari de regulement si gradele acestora:

...
Grad 5 - multiple schimbari de unique id si multiple incercari de a trece peste ban; programe crack wCD sau hack wCD, tentativa de a crea un raport fals (e.g.: folosirea masiniilor virtuale, sandbox, folosirea altui PC decat cel pe care se ruleaza CS-ul, etc.), tentativa de a face rau altor persoane prin restrictionarea acestora la accesul gratuit wCD, abuzuri de wCD pe servere etc..



Ti s-a specificat si in termenii de folosire a aplicatiei ca a face un raport wCD dintr-o masina va aduce la banarea ta permanenta.

Z0REdd
23-08-2021, 10:01 PM
Chiar nu am stiut... mie mi s-a zis sa fac wargods, l-am descarcat si dupa scanare mi-a aparut toata treaba aia cu ban... na, asta este...

Tiger
26-08-2021, 06:32 PM
:locked: