PDA

View Full Version : BANNED - 4TH DEGREE Cerere unban wg



gbrHS
18-07-2021, 03:21 PM
ULTIMUL ID DE LA RAPORT(OPTIONAL): Nu am făcut nici o scanare, am luat laptopul, am băgat Windows, cs ul și am descarcat wg, și nu ma lasă să fac scan...
NUME: Guess who s Back?
IP (OPTIONAL): IP-ul tau curent (verifica adresa ta IP: WarGods - Care este adresa mea IP), am adresa dinamica
ID-URI DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b> // acest cont a fost cumpărat de la lenq ; și am mai avut un steam dar nu mai am link pt ca l am dat, știu doar usernamul [ dacă ajuta]
MENTIUNI: am achiziționat recent un laptop Asus tip not ok i3, nou, dar nu īmi merge wg, zice ca am ban .
Trb sa pun ceva serie de la Hard [ dacă da cum o găsesc?]

Tiger
18-07-2021, 04:47 PM
Ma mir ca nu iti este rusine sa vinzi gogoasa cu achizitionarea unui nou laptop.... Banul este din 2017 pentru schimbarea unique id. Nu indeplinesti nicio conditie de unban gratuit, nici macar cea a gradului de unban gratuit, gradul fiind 4 - multiple schimbari ale unique id si conturi de steam, dar si tentative de a trece peste ban.

gbrHS
18-07-2021, 11:07 PM
Ce gogoși ma? Asta cu wg a fost pe pc, pe laptop asta de l am luat nu făcusem wg, era normal sa nu mai am ban

Tiger
18-07-2021, 11:20 PM
Ti se pare ca ai specificat undeva ca aveai deja ban? Ai specificat cumva ca ai mai folosit wCD pe un alt sistem? De cand si pana unde nu trebuia sa mai ai tu ban?

gbrHS
19-07-2021, 08:58 AM
Era logic sa se scoată banu, odată ce am luat al sistem.
Sunt 4 ani diferența.

Tiger
19-07-2021, 06:38 PM
Asta este strict parerea ta. Banul ramane.

:locked: