PDA

View Full Version : PAID UNBAN Cerere unban free PANN1Q



PANNN1Q
03-06-2021, 09:48 PM
NUME: PANNNN1Q
IP: 86.122.179.81
ID-URI DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
DATA SI ORA BAN: Acum cativa ani de zile.. am avut o problema la o verificare la un warnight mi-a sters ceva prin regedit si am luat bat pe wg, iar acum nu ma pot juca linisit ca.. toata lumea "ai ban pe wg" oricum banul are cativa ani buni
DATA SI ORA SCANARE: 3 iunie 2021 pentru a dovedi ca am ban, ora 21:29 parca
SCREENSHOT (OPTIONAL): e ban
MENTIUNI: Am sa fac aici acel eseu daca e cumva sa ma incadrez la sectiune de unban free, sa speram totusi. Incep spunand ca e foarte dificil sa mai primesti unban o data ce o problema a fost facuta in sistemul bunului nostru detinator Tiger. Da, nu este bine sa venim dupa o lunga perioada de timp sa cerem explicatii despre un ban primit, dar si cand observam ca nu ne putem juca la mixuri din cauza banului cateodata este frustrant.
Din pricina unor, probleme existentiale ale unor jucatori vechi eu am primit acest ban si m-am gandit fiind mult mai mic, eh in cateva zile trece ca se sterge tot, e uite ca au trecut cativa ani buni de cand am acest ban si tot acolo este si cumva ma bucur ca exista atata strictete in aceasta aplicatie.
Inchei spunand ca imi doresc sa primesc acest unban, bineinteles daca fac parte din acei cativa care intra la "free unban" dar ma gandesc ca dupa cativa ani de zile, as merita a 2-a sansa, acum fiind deja un om cu "toate tiglele pe casa"

Tiger
05-06-2021, 09:40 AM
Nu esti eligibil pentru unban-ul gratuit. Ultimul ban fiind dat pe 03.06.2021. Aveai timp destule ori sa vii sa faci cerere de unban gratuit, avand banuri date in fiecare an...

PANNN1Q
05-06-2021, 11:51 AM
Am īncercat sa fac wg sa demonstrez de fiecare data ca, am ban și sa fac un print screen.
Ce suma trebuie sa plătesc pentru a scăpa de ban?

Tiger
05-06-2021, 12:46 PM
Ai grad 1, asa cum am mai vorbit si in trecut. Suma difera in functie de metoda de plata, vezi modelul de cerere.

PANNN1Q
05-06-2021, 12:58 PM
Ok. Astăzi iti trimit banii pe bt pay. Poți da t/c o sa iti scriu pe steam.