PDA

View Full Version : Reclamatie admin - CAO.



Mozzz
22-05-2021, 07:51 PM
---

CAO777
23-05-2021, 02:11 AM
Salut! Erati pe spec vreo 3 playeri, si inca vreo 2 activi, cei doi au iesit si am ramas eu, voiam sa exersez pe mapa si deaia tot am dat retry, deoarece ma punea terro si te lua spre ex pe tine si te punea la ct. Cand intram la loc sa ma joc, iar te lua pe tine sau pe celalalt si va punea la ct sa jucati chiar daca erati afk si eu trebuia sa stau terro sa astept sa muriti voi care stateati spec pe afk. Imi cer scuze daca te-a deranjat, nu a fost nimic cu rea vointa, doar voiam sa ma pot juca si prin urmare nu puteam sa stau de fiecare data sa astept sa "moara" respectivul player ca sa joc o runda.

It's -_^
23-05-2021, 12:54 PM
Mozz cu amici lui cauta raca :)) si numai scandal CAO777 isi face treaba,si normal ca daca erai afk si faceai poze la cai verzi pe pereti omul se plictisea sa stea terro degeaba,mai bine in loc sa stai afk si sa te iei de alti mozz fa-ti treaba pe server ca daia ai admin...

Mozzz
23-05-2021, 07:10 PM
Am sa retrag, apreciez dr raspuns. Its, in privinta ta nu te priveste pe tine cum adminez eu, sau ce fac eu. Tu sa te concentrezi pe ceea ce te priveste pe tine si de gradina ta. Iar la modul in care te bagi, nu te vad prea bine. Sanatate sa aveti!

mugurhaiduc
25-05-2021, 06:13 PM
:locked: