PDA

View Full Version : Bhop in duel cu tero



Freeze
22-05-2021, 04:40 PM
Propunerea 1.

Exista discutii ca nu este scris clar in regulament sa nu se faca bhop in duel si dupa parerea mea exista 2 variante : Ori trecem in regulament acest amanunt sa nu se mai faca bhop in duel cu tero ori marim timpul de duel la 2 minute ca sa fie timp suficient pentru a castiga unul dintre cei 2 care se dueleaza.
Dar a 2-a varianta mentionata de mine ar fi unpic in dezavantajul jucatorilor care sunt dead si asteapta sa inceapa o noua runda.... Astept pareri si eventual si noi solutii la problema asta.

Am sa profit de ocazie si sa semnalez inca o problema.

Propunerea 2.

Unii jucatori din tabara CT care termina harta primii dau arma la tero apoi se apuca si pun capcane la cei care inca nu au terminat harta. Propun sa se dezactiveze optiunea aceea in care un CT sa poata activa capcanele.

Am notat cele 2 propuneri cu ``propunerea 1`` si ``propunerea 2`` pentru a va fi mai usor sa spuneti la care dintre ele faceti referire cand va spuneti parerea.

GuruF
23-05-2021, 06:19 PM
Nu vor mai exista discutii asa, bune ambele propuneri.

mugurhaiduc
25-05-2021, 06:06 PM
Nu se mai poate face bhop in timpul duelului. De asemenea CT-ul nu mai poate apasa butoane, cu exceptia butoanelor de la finalul anumitor harti. (ex. deathrun_forest)

:locked: