tinkkker
14-03-2013, 12:49 PM
Programul returului optimilor de finala, Europa League, 14 martie:
Rubin 19:00 Levante
Stadion: Stadion Luzhniki, Moscova, Rusia
Arbitru: Aleksandar Stavrev, Macedonia
LIVE: Digi Sport 3
Zenit 19:00 Basel
Stadion: Stadion Petrovski, St Petersburg, Rusia
Arbitru: Pawel Gil, Polonia
LIVE: Digi Sport 1, Dolce Sport 1
Internazionale 20:00 Tottenham
Stadion: Stadio Giuseppe Meazza, Milan, Italia
Arbitru: Ivan Bebek, Croatia
LIVE: Digi Sport 2, Dolce Sport 2
Chelsea 22:05 Steaua
Stadion: Stamford Bridge, Londra, Anglia
Arbitru: Stephane Lannoy, Franta
LIVE: Digi Sport 1, Dolce Sport 1, Pro TV
Fenerbahce 22:05 Plzen
Stadion: Sukru Saracoglu, Istanbul, Turcia
Arbitru: Manuel Grafe, Germania
Bordeaux 22:05 Benfica
Stadion: Stade Chaban-Delmas, Bordeaux, Franta
Arbitru: Ovidiu Hategan, Romania
Newcastle 22:05 Anji
Stadion: St James Park, Newcastle, Anglia
Arbitru: Denia Aytekin, Germania
Lazio 22:05 Stuttgart
Stadion: Stadio Olimpico, Roma, Italia
Arbitru: Tom Harald Hagen, Norvegia
LIVE: Digi Sport 2, Dolce Sport 2
Rezultatele turului optimilor de finala, Europa League, 7 martie:
Anji Newcastle, 0-0
Plzen Fenerbahce, 0-1
Stuttgart Lazio, 0-2
Steaua Chelsea, 1-0
Benfica Bordeaux, 1-0
Tottenham Internazionale, 3-0
Levante Rubin, 0-0
Basel Zenit, 2-0
Echipele probabile la Chelsea-Steaua:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Rubin 19:00 Levante
Stadion: Stadion Luzhniki, Moscova, Rusia
Arbitru: Aleksandar Stavrev, Macedonia
LIVE: Digi Sport 3
Zenit 19:00 Basel
Stadion: Stadion Petrovski, St Petersburg, Rusia
Arbitru: Pawel Gil, Polonia
LIVE: Digi Sport 1, Dolce Sport 1
Internazionale 20:00 Tottenham
Stadion: Stadio Giuseppe Meazza, Milan, Italia
Arbitru: Ivan Bebek, Croatia
LIVE: Digi Sport 2, Dolce Sport 2
Chelsea 22:05 Steaua
Stadion: Stamford Bridge, Londra, Anglia
Arbitru: Stephane Lannoy, Franta
LIVE: Digi Sport 1, Dolce Sport 1, Pro TV
Fenerbahce 22:05 Plzen
Stadion: Sukru Saracoglu, Istanbul, Turcia
Arbitru: Manuel Grafe, Germania
Bordeaux 22:05 Benfica
Stadion: Stade Chaban-Delmas, Bordeaux, Franta
Arbitru: Ovidiu Hategan, Romania
Newcastle 22:05 Anji
Stadion: St James Park, Newcastle, Anglia
Arbitru: Denia Aytekin, Germania
Lazio 22:05 Stuttgart
Stadion: Stadio Olimpico, Roma, Italia
Arbitru: Tom Harald Hagen, Norvegia
LIVE: Digi Sport 2, Dolce Sport 2
Rezultatele turului optimilor de finala, Europa League, 7 martie:
Anji Newcastle, 0-0
Plzen Fenerbahce, 0-1
Stuttgart Lazio, 0-2
Steaua Chelsea, 1-0
Benfica Bordeaux, 1-0
Tottenham Internazionale, 3-0
Levante Rubin, 0-0
Basel Zenit, 2-0
Echipele probabile la Chelsea-Steaua:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>