PDA

View Full Version : Cerere admin Optick



Optick
13-04-2021, 04:49 PM
Închideți cererea! Mulțumesc pentru timpul acordat!

XapiX
13-04-2021, 05:15 PM
Daca citeai regulamentul cu siguranta vedeai cuvantul cheie. Eu cred ca cei care zic ca au citit regulamentul si nu au vazut cuvantul cheie, l-au citit superficial sau chiar deloc.
:contra: momentan

Edit: :pro:

Optick
13-04-2021, 05:35 PM
-Am citit de 3 ori cap coada regulamentul si nu cred ca ai experienta mea, fosta mea experienta vorbind, in a administra servere.
-Daca in a citit un regulament pentru a se gasi doar acel cuvant cheie ACELA FIIND (cl-leˇe preparate tradiționale) acest paragraf, nu inseamna ca nu esti atent, ci ca aloci atentie asupra regulamentului de baza, nu acelui cuvant mult cautat.
-Pariez pe cat vrei tu ca majoritatea au cautat cuvantul si atat, nu importanta asupra regulilor serverului, drept dovada cum se prezinta pe server, adminii.
-Pentru mine, regulamentul serverului, este deja ceva familiar, dar sa dai contra ca nu ai vazut un cuvant cheie mi se pare copilaresc.
-Supune-ma la teste de adminat (XapiX) ca sa vezi daca merit sau nu admin, nu sa fiu atent dupa un cuvant si sa-ti spui verdictul dupa.

DDD:x*
13-04-2021, 05:54 PM
fii mai bland, mosule :))))

Zennitto
13-04-2021, 06:41 PM
Te vad destul de des pe sv si pari a fi un tip ok . Pro

XapiX
13-04-2021, 06:52 PM
-Am citit de 3 ori cap coada regulamentul si nu cred ca ai experienta mea, fosta mea experienta vorbind, in a administra servere.
-Daca in a citit un regulament pentru a se gasi doar acel cuvant cheie ACELA FIIND (cl-leˇe preparate tradiționale) acest paragraf, nu inseamna ca nu esti atent, ci ca aloci atentie asupra regulamentului de baza, nu acelui cuvant mult cautat.
-Pariez pe cat vrei tu ca majoritatea au cautat cuvantul si atat, nu importanta asupra regulilor serverului, drept dovada cum se prezinta pe server, adminii.
-Pentru mine, regulamentul serverului, este deja ceva familiar, dar sa dai contra ca nu ai vazut un cuvant cheie mi se pare copilaresc.
-Supune-ma la teste de adminat (XapiX) ca sa vezi daca merit sau nu admin, nu sa fiu atent dupa un cuvant si sa-ti spui verdictul dupa.

Nu te contrazic, dar acel asa zis cuvant cheie este pus unde este pus pentru a denota faptul ca ai citit cu atentie regulamentul. Sunt sigur ca majoritatea nu il citesc doar cauta respectivul cuvant care din fericire nu il poti cauta cu "CTRL+F " :)

deSire.#
13-04-2021, 10:26 PM
:pro:

AlexFlorea
13-04-2021, 10:35 PM
PRO cu încredere, in sfârșit vad și eu pe cineva care chiar își da silință pentru o cerere și țin sa cred ca lafel îți vei da silință și ca admin.

Optick
13-04-2021, 10:46 PM
Mulțumesc frumos! Bineînțeles!

evane
14-04-2021, 06:02 PM
contra

Mizantropa
14-04-2021, 06:28 PM
contra

Optick
14-04-2021, 08:42 PM
Cei care au dat contra, pot sa știu și eu de ce? Simțiți amenințare din partea mea? Am spus un neadevăr? Justificați răspunsul vostru

Mizantropa
14-04-2021, 10:13 PM
Cei care au dat contra, pot sa știu și eu de ce? Simțiți amenințare din partea mea? Am spus un neadevăr? Justificați răspunsul vostru

amenintati? nu crezi totusi ca te supraestimezi putin si uiti ca esti pe un joc? atitudinea ta e unul din motivele pentru care eu personal iti dau contra, ai impresia ca le stii pe toate desi esti departe de a avea cel putin un sfert din informatiile necesare (asta din ce ai palavragit tu pe aici si ce am mai observat eu pe server cat te-am prins online). normal ca spui un "neadevar" din moment ce tu ai confirmat ca joci de 3-4 zile pe server, prin urmare, din start nu ai habar daca adminii sunt sau nu capabili sau daca isi fac sau nu treaba (presupun ca in astea 3-4 zile nu ai stat 24/24 sa vezi daca e sau nu vreun admin online si se "supune" cerintelor tale de player foarte activ). faptul ca tu denigrezi staff-ul desi de abia ai invatat numele serverului e un alt subiect pe care l-am putea discuta pana maine.

Optick
14-04-2021, 10:25 PM
amenintati? nu crezi totusi ca te supraestimezi putin si uiti ca esti pe un joc? atitudinea ta e unul din motivele pentru care eu personal iti dau contra, ai impresia ca le stii pe toate desi esti departe de a avea cel putin un sfert din informatiile necesare (asta din ce ai palavragit tu pe aici si ce am mai observat eu pe server cat te-am prins online). normal ca spui un "neadevar" din moment ce tu ai confirmat ca joci de 3-4 zile pe server, prin urmare, din start nu ai habar daca adminii sunt sau nu capabili sau daca isi fac sau nu treaba (presupun ca in astea 3-4 zile nu ai stat 24/24 sa vezi daca e sau nu vreun admin online si se "supune" cerintelor tale de player foarte activ). faptul ca tu denigrezi staff-ul desi de abia ai invatat numele serverului e un alt subiect pe care l-am putea discuta pana maine.

-daca citeai tot ce am scris eu, vedeai ca am experienta, ca am avut servere de dr, nu ca sunt un incepator
-deci da, sunt o amenintare pt voi, spun doar adevarul si va cam doare, nu denigrez niciun staf, dar sunt mai activ ca voi de vad in 3-4 zile ale mele cate probleme sunt datorita inactivitatii adminilor
-cererea de admin e facuta de mine pt a ajuta serverul, nu pentru a denigra adminii
-in astea 3-4 zile sa te joci atat de des incat sa faci 15 ore, eu zic ca e o activitate buna din partea mea
-nicidecum nu ma supraestimez, invat tot timpul cate ceva
-stiu ca este un joc, stiu ce e ala un joc, dar ma ridic standardelor regulamentului, care este unul foarte dur si pe masura asa ar trebui sa fie si adminatul
-uita-te si la sectiunea de reclamatii ca deja am facut 2, pt ca nu am putere sa reglez eu problemele, puteam sa fac pana acum minim 5 reclamatii dar nu mi-a permis timpul

GuruF
15-04-2021, 02:13 PM
Pro

Dirty Vibe
16-04-2021, 06:37 PM
:contra:

Mozzz
17-04-2021, 11:48 PM
Reject. Clar reject, esti unul din acei tipi cu 2 fete. Iar daca sunt alte servere, du-te acolo tati, ca noi nu ducem lipsa. La varsta ta ar trebui sa te axezi pe altceva, nu pe niste pixeli. Sanatate si numai bine!

Optick
18-04-2021, 12:55 AM
Cred ca ar trebui sa mai mergi pe la psiholog sa înveți ce înseamnă tipi cu 2 fete. Nu e problema ta cum ma relaxez eu. Invidia va roade pe toți. Foarte bine ca nu duceți lipsa. Se vede cum merge serverul și ce admini sunt pe server. Închideți topicul, ca deja e deschis de prea mult timp, nu se "pupa" cu regulamentul. Va salut

mugurhaiduc
22-04-2021, 01:11 AM
Nu cred ca a fost cea mai buna idee sa iti faci aparitia cu o cearta. Din discutii de genul se ajunge la retrageri ale anumitor admini, lucru pe care nu mi-l doresc. Trebuia sa o iei mai moale atat tu, cat si restul adminilor care au sarit la gatul tau.
Mozzz avertisment.. rolul unui admin este sa promoveze serverul si sa aduca buna stare in randul noilor jucatori, nu sa alunge jucatorii.
:locked: