PDA

View Full Version : Cerere Super Slot



pitiku
14-03-2013, 08:46 AM
GRAD: Super Slot
NICK: Pitiku
VARSTA: 15
ID DE STEAM: IgoreEdw
STEAM ID: Nu-l stiu
ID DE MESSENGER: amx_smoke@yahoo.com
EXPERIENTA: Da
TIMP JUCAT: 55 ore
PERIOADA: Cand am timp
MOTIV: Up !

Sky
14-03-2013, 11:54 AM
O cerere facuta in scarba, la ce crezi ca mai exista acele sectiuni de completat? Ca sa pui linie si sa treci peste? Ma intereseaza in mod expres varsta, comportamentul pe server ti-l stiu cat de cat si ca sa te descriu pe scurt ...esti unul din acei copii care sufera mult pentru jocul asta inept, pui suflet, te consideri superior multora doar pentru simplul fapt ca tu ai impresia ca tragi mai bine de mouse. Deci, ca sa nu o mai lungesc, imunitatea mi se pare o povara grea pentru tine, as fi totusi curios sa stiu motivul pentru care o doresti.

:contra:

Rapid1923
14-03-2013, 05:39 PM
Ca sa nu-i dea lumea ban cand o sa afle toti ca-i aligatorul:))

Sky
14-03-2013, 09:04 PM
Ca sa nu-i dea lumea ban cand o sa afle toti ca-i aligatorul:))



Pai ala e, nu ti se pare ciudat "edw" din id-ul de steam? Clar el e

Brand
14-03-2013, 09:47 PM
O cerere facuta in scarba, la ce crezi ca mai exista acele sectiuni de completat? Ca sa pui linie si sa treci peste? Ma intereseaza in mod expres varsta, comportamentul pe server ti-l stiu cat de cat si ca sa te descriu pe scurt ...esti unul din acei copii care sufera mult pentru jocul asta inept, pui suflet, te consideri superior multora doar pentru simplul fapt ca tu ai impresia ca tragi mai bine de mouse. Deci, ca sa nu o mai lungesc, imunitatea mi se pare o povara grea pentru tine, as fi totusi curios sa stiu motivul pentru care o doresti.


Si eu am avut divercente cu el si amenintari aiurite cu limbaj "spurcat" si superior , are dreptate Sky.

De la mine un mare :contra:

Sky
15-03-2013, 12:06 AM
Si eu am avut divercente cu el si amenintari aiurite cu limbaj "spurcat" si superior , are dreptate Sky.

De la mine un mare :contra:




La un moment dat cand vei prinde mai multa vechime, si cred ca vei prinde intre noi fie vorba, ai sa constati ca mereu am dreptate....chiar si atunci cand gresesc :)))

Rapid1923
15-03-2013, 04:29 PM
Buna pereche fac pdl-istul de max si usl-istul de sky:))

Sky
15-03-2013, 07:43 PM
Buna pereche fac pdl-istul de max si usl-istul de sky:))

Pe plan local intotdeauna ne-am inteles, la centru e mai greu dar mereu gasim solutii de compromis :)))

XeLa
17-03-2013, 11:17 PM
Prea devreme pentru super slot , parerea mea.Plus ca super slotul ofera imunitate si tu inca ai iesiri aiurea de comportament.

:locked: