PDA

View Full Version : PAID UNBAN Unban gratuit Miracle



Miracle
20-03-2021, 12:44 AM
ULTIMUL ID DE LA RAPORT(OPTIONAL): <b>You have to register to ba able to see this link</b>
IP (OPTIONAL): 5.13.227.44
ID-URI DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> ( pe ăsta doar mi-am dat steam family share nu tin minte să fii făcut un scan sau ceva )
MENTIUNI: Nu cred că am făcut ceva greșit

Tiger
20-03-2021, 11:08 AM
Am pentru tine 2 intrebari daca crezi ca nu ai facut ceva gresit:
1) De ce ti-ai reinstalat sistemul de operare pentru a scapa de detectii?
2) De ce ai folosit un hwid spoofer?

Miracle
20-03-2021, 02:46 PM
Am luat ban pe GameGuard-ul de la FastCup și mi-a zis cineva că ban-ul e dat pe hard, și ca să scap de el trebuie să-mi schimb hard-ul sau volumeID-ul de la hard.
Mi-a zis să-mi reinstalez windows-ul și să folosesc un Hard Disk Reset VolumeID si un Spoofer, nu am crezut că afectează cu ceva WarGods-ul, scuze.

Tiger
21-03-2021, 10:46 PM
Eu vad altfel pentru (1), ti-ai reinstalat sistemul de operare doar pentru a scapa de detectii.

Miracle
22-03-2021, 01:31 AM
Habar nu am cum să reinstalez sistemul de operare doar pentru o chestie, nu mă pricep in așa ceva, dacă am făcut eu ceva setare cānd am băgat sistemul de operare, nu am făcut-o intentionat

Tiger
22-03-2021, 10:00 PM
Niciodata nu va ganditi la consecinte, doar stiti sa actionati. Va trebui sa astepti pana pe 20.06.2020 si sa revii atunci cu o noua cerere pentru a primi unban gratuit (daca indeplinesti conditiile, CITESTE-LE!).

:locked: