PDA

View Full Version : Unban SnoopDogg



///AWP
18-03-2021, 05:48 PM
Reclamatie
Nick-ul tau: SnoopDogg
Varsta: 17
Nick-ul admin-ului/player-ului: Nu stiu, nu apare in consola
IP: Nu il stiu, eram deja iesit de pe sv
Ora si Data / harta: Cum am spus mai sus, nu mai tin minte
Motiv: Acum 1 luna si 2 saptamani (nu imi aduc aminte cand mai exact), seara, eram pe server, cand am iesit si am intrat ziua dupa am gasit ban fara niciun info in consola sau altceva. Am vrut sa fac cont pe forum si sa fac reclamatie (ca asta) dar a trebuit sa plec acasa la un prieten in Toscana (Massa Carrara) pentru a imi repara furgonul la alti prieteni in oficina, nu am mai dat prea multa importanta la reclamatie si mi-am facut bagajele si m am dus. Stand acolo 1 luna si 2 saptamani aproximativ, aveam alt ip si am uitat sa fac cererea ca asta deoarece imi mergea. Acum, cand m-am intors, am incercat sa intru pe server si mi-am adus aminte de ban.
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Nu

mugurhaiduc
18-03-2021, 08:49 PM
Salutare. Te rog sa dai click aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) si sa-mi lasi adresa ta ip in privat.

///AWP
21-03-2021, 07:28 PM
Salut Rog, am vazut mesajul tau si am vrut sa iti spun ca nu merge, inca am ban.

mugurhaiduc
21-03-2021, 11:27 PM
Sincer sa-ti zic nu stiu exact ce e cu banul tau.. asa ca o sa fi nevoit sa incerci mai multe variante. Te rog sa-mi lasi si o adresa de contact in privat (discord / facebook etc.) ca sa fie mai usoara comunicarea.
Te rog sa incerci sa te conectezi si pe alte servere ale comunitatii (cs.wargods.ro) si sa-mi trimiti si steam id-ul tau. Faci rost de el scriind "Status" in consola.
Daca nici dupa ce iti dau unban pe steam id nu o sa te poti conecta, te-as ruga sa incerci si alta retea de net.

///AWP
22-03-2021, 12:02 AM
Iti dau pm cu metodele de contactare, astept mesaj.

mugurhaiduc
12-04-2021, 09:59 PM
:locked: