PDA

View Full Version : Cerere Unban Hiro



Uebermutiger
18-03-2021, 01:03 PM
NUME: Hiro sau Ueber :x nu tin minte...
IP: 2a02:2f0e:90c:4600:7c6e:e410:ef55:5a80
VARSTA: 17
STEAM ID: STEAM_1:0:630766690
ID DE STEAM: nop
DATA: . <b>You have to register to ba able to see this link</b>
ORA: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
HARTA:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
ADMIN: TranDa
ADMINII PE SERVER: Sad_BOY p'atunci
MOTIV: ca am injurat pe ala.
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: .. mno stiu ca am avut un comportament urat dar nu mai am doveziile ca aveam poze in care s'a bagat peste mine si a inceput sa ma jigneasca si el de a intrat cu contul "ALEX" in care a spus ca este varul lui si mno a inceput sa ma injure si l-am injurat si eu inapoi si aia a fost... mentionez ca nu am jucat cu COD flat cheat sau alte lucruri. Banul a fost oferit acu 2 ani . Iar banul a fost oferit pentru limbaj fata de un staff..

mugurhaiduc
20-03-2021, 08:19 PM
Sunt 3 motive pentru care ai luat ban:
1 - Ai jucat cu flatcheat
2 - Dupa ce ai jucat cu cod ai dat retry la banul primit
3 - Ai avut un comportament care a lasat de dorit.

Cu parere de rau trebuie sa te anunt ca singurul mod prin care poti primi unban este sa platesti taxa unban. Gradul il stabileste Tiger.

Uebermutiger
20-03-2021, 10:32 PM
Cand am jucat eu cu Flat cheat, Nu ma pus nici un admin la un wg sau altceva + flat cheat la VALVE? macar unde e dovada ca am jucat eu cu FLAT. De injurat adminii stiu dar de flat cheat asta e noua.. Singurele rosii care le am la wg sunt pentru niste cfg-uri testate de mine nu apare nici un flat cheat sau orice altecva nu stiu de unde ai venit cu ideea asta ... cu ce nume am banul de Flat ?

mugurhaiduc
12-04-2021, 09:59 PM
Ai fost banat de fostul administrator al comunitatii si ai fost regasit in hashban, motivele fiind cele precizate mai sus. Banul este dat pe merit.
:locked: