PDA

View Full Version : Cerere Helper - ImNotIonut[Refacuta]



ImNotIonut
06-03-2021, 12:42 PM
[Am refacut deoarece nu puteam edita pe cel recent]

GRAD: Helper
NICK: ImNotIonut
DATA NASTERII: 01/08/2007
VARSTA: 13
*ID DE STEAM:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
STEAM ID : STEAM_0:0:266072507
Adresa contact: gugeairedhell@Gmail.com
EXPERIENTA: Nu stiu ce nota as da , dar am experienta deoarece am invatat de la alti admini
TIMP JUCAT: 20 ore (daca nu credeti , cand sunt pe server scrieti /ore ImNot )
PERIOADA: Oricand depinde de timpul care il am
PROMOVARE: In ce mod veti promova serverul? = Instargram , Steam(Numele sv)
Regulament citit? : Da
Cuvantul cheie: ¢h3”e safr

XapiX
06-03-2021, 01:28 PM
Ala nu e steam id. Ala e id-ul serverului. La modelul cererii scrie cum poti afla steam id-ul.

ImNotIonut
06-03-2021, 01:50 PM
Am aflat gresisem cand vorbeam cu alti admini si imi spuneau gen cum sa fac ca gresisem prima oara

mikidevil1996
06-03-2021, 01:51 PM
Pro

Zennitto
06-03-2021, 04:37 PM
Pro

Mizantropa
06-03-2021, 08:49 PM
contra, din punctul meu de vedere cred ca in momentul de fata sunt suficienti admini care nu stiu cum functioneaza serverul si/sau comenzile, respectiv nu prea au idee ce inseamna sa fii admin, ba chiar abuzeaza putin uneori. nu e nimic personal, poate pe viitor (dupa ce mai cresti) o sa fii mai potrivit pentru altceva in afara de slot.

ImNotIonut
07-03-2021, 09:00 AM
contra, din punctul meu de vedere cred ca in momentul de fata sunt suficienti admini care nu stiu cum functioneaza serverul si/sau comenzile, respectiv nu prea au idee ce inseamna sa fii admin, ba chiar abuzeaza putin uneori. nu e nimic personal, poate pe viitor (dupa ce mai cresti) o sa fii mai potrivit pentru altceva in afara de slot.



Admini mi-au spus 13+ asa ca asteptam raspunsul lui rogvaiv/chan

Dirty Vibe
07-03-2021, 06:58 PM
Contra, strict parere personala, nu cred ca ai experienta necesara, plus ca acolo trebuia sa scrii cate luni / cati ani de adminat ai, nu "nota pe care ti-o dai singur", pe server esti cam enervant, absolut tot ce se intampla trebuie sa scrii tu in chat, cand moare cineva, cand mai e un singur player, fiecare chestie pe care un player care poseda 2 ochi o poate remarca, din toti playerii care sunt pe server, singurul pe care il vad pe chat esti tu, nu inteleg de unde lipsa asta de atentie.

Khayu
07-03-2021, 07:07 PM
:contra: lipsa de atentie + nu scrie corect gramatical

ImNotIonut
07-03-2021, 07:09 PM
Contra, strict parere personala, nu cred ca ai experienta necesara, plus ca acolo trebuia sa scrii cate luni / cati ani de adminat ai, nu "nota pe care ti-o dai singur", pe server esti cam enervant, absolut tot ce se intampla trebuie sa scrii tu in chat, cand moare cineva, cand mai e un singur player, fiecare chestie pe care un player care poseda 2 ochi o poate remarca, din toti playerii care sunt pe server, singurul pe care il vad pe chat esti tu, nu inteleg de unde lipsa asta de atentie.

Ok , ok frate da nu va inteleg nici eu pe voi , daca eu zic spre exemplu ca acum ca a dat retry tero
Nu i-am dat nimanui frate cu ciocanul in cap! Daca scriu pe chat , ce are frate? Ce este motivul?
Si 2 ca si cum a raspuns recentul
Exista scoala wargods! Da ma rog aia e


:contra: lipsa de atentie + nu scrie corect gramatical

Apropo frate ai fost pe server cand am spus ca
Voi scrie rapid sa nu astepti/asteptati dupa mine ai fost sau trebuie sa o repet in turca?

AlexFlorea
07-03-2021, 11:27 PM
PRO, consider ca toții meritam o șansa și nimeni nu sa născut īnvățat, pune māna și īnvață comenzile și regulamentul.

Hopper
08-03-2021, 09:28 AM
Nu, nu, nu. Deja am vazut alti admini noi si incapabili si cred ca sunt destui. Nu respecti modelul indeajuns, nu pari sigur pe tine si nu cred ca te-ai descurca. Plus ce au spus si ceilalti mai sus. :contra: Revino cand castigi mai multa experienta sau te maturizezi. Nici nu te cunosc, sa n-ai impresia ca are cineva ceva personal cu tine. Succes !

netero
08-03-2021, 07:08 PM
E o problema cand vorbim de experienta.. Se cere experienta, desi nu e acceptat niciunde sa admineze/sa invete. Consider ca merita si el o sansa, dar sa parcurga scoala wargods si sa dea testul cu cineva. Abia apoi sa ii fie oferit gradul. Vom putea sa ii observam comportamentul pe server, avand un staff activ si sa comunicam eventualele probleme. In concluzie, :pro:

mugurhaiduc
08-03-2021, 11:15 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

:locked: