PDA

View Full Version : FREE UNBAN Cerere unban iplease-



iplzn1
25-01-2021, 02:53 AM
ULTIMUL ID DE LA RAPORT(OPTIONAL): Nu stiu la ce se refera, dar las steam id si poti verifica la search -> STEAM_0:0:40580009
NUME: iplease- (recent) si fantast1q (cel vechi)
IP (OPTIONAL): 86.104.66.182
ID-URI DE STEAM: STEAM_0:0:40580009
MENTIUNI: Am facut mare prostie atunci cand s-a stiut de a sterge un folder din 'register' parca daca nu gresesc, am lasat pe cineva in pc meu si mi a sters acel fisier, de atunci nu mi merge... promit ca n o sa mai fac acea prostie, niciodata.. Dat fiind faptul ca acea persoana mi-a intrat in pc si mi-a sters acel fisier, eu, fiind la inceput cu WG si nestiind ca se se v aintampla sau urma.. mi am asumat un risc foarte prost.. abia dupa mi am dat seama ca ce facuse acea persoana... Doresc foarte mult unban, deoarece peste tot se cam cere WG si eu nu le pot da... si mai mereu iau ban-uri peste tot, deoarece ma cred codat.. :| Ar fi o onoare sa primesc unban si ar fi a 2 sansa de care as profita la maxim si n-as mai face iar aceeasi greseala.. pentru mine ar fi cel mai frumos cadou pentru inceput de 2021 si pentru ca joc foarte mult 1.6 si mi se cer wg-uri in fiecare zi.. ceea ce pe mine ma dezavantajeaza cand nu pot sa le dau si primesc ban dupa ban.. :| .

Tiger
25-01-2021, 07:09 PM
Ai primit unban gratuit in urma indepliniri conditiilor de unban gratuit. Verifica daca iti merge sa faci scanare.

iplzn1
25-01-2021, 09:39 PM
Da, merge, multumesc frumos din toata inima! :)

Tiger
25-01-2021, 10:38 PM
Mare grija pe viitor, data viitoare nu vei mai fi asa norocos!

:locked: