PDA

View Full Version : WHITELISTED WG rosu /validare cfg



karrigan08
07-01-2021, 06:48 AM
DESCRIERE FISIERE (OPTIONAL): config + userconfig ( cele 2 pe care le am in pc nu apar cu rosu dar mai apare altul pe care nu il am cu rosu + alias.rc ceea ce nu am)Am gasit alias.rc dupa intr un folder "save" <b>You have to register to ba able to see this link</b>
: Folderul respectiv e de la o interfata/tema numita mousesports ,nu am stiu de cfg urile si/sau de rc ul asta !
RAPORT wCD: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
LINK DE DOWNLOAD FISIERE: <b>You have to register to ba able to see this link</b> - pe astea 2 le aveam in cstrike cand am facut testul.
Daca totul e in regula mi se poate valida wg-ul (sa nu mai fie rosu). Dau si verificare pc daca e nevoie!
Mersii!

Tiger
07-01-2021, 10:40 AM
Ai 2 userconfigs.cfg . Cel detectat nu mi l-ai atasat.

Ti-am validat cele 2 cfg-uri ce mi le-ai dat - modificarea lor va duce imediat la invalidarea acestora.

karrigan08
07-01-2021, 06:35 PM
Il caut si pe ala ,dar nu stiu unde e bagat . imediat ce il gasesc ti -l uploadez.
Eu vreau sa imi stergi sau sa imi 'validezi' wg ul sa nu mai apara cu rosu si sa nu apara ca am fost detectat. Daca e cu taxa spune mi cat este ! Mersii!

Le-am gasit : <b>You have to register to ba able to see this link</b> ,erau in acelasi folder save ca si alias.rc dar intr un alt subfolder . Nu stiu care a fost cu rosu ,dar astea 6 au fost in save .
Daca stiam de ele le stergeam . Nu trebuiesc validate astea pentru ca nu joc cu ele .

Tiger
07-01-2021, 06:56 PM
Bun, deci userconfig.cfg a fost validat. Mai am nevoie de "alias.rc" pentru a iti putea sterge detectia respectiva in mod gratuit.

karrigan08
07-01-2021, 06:57 PM
Este sus alias.rc ,dar uitel si aici <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
07-01-2021, 08:42 PM
Ah, scuze, nu am observat acel link. Este curat. Ti-am curatat detectia. Mersi pentru raportare!

karrigan08
07-01-2021, 10:42 PM
Mersii mult!

Tiger
07-01-2021, 10:44 PM
Cu placere. Daca mai intampini probleme, te rog sa deschizi un nou topic.

:locked: