PDA

View Full Version : BANNED - 5TH DEGREE [Cerere Unban Gratuit] - Jawich



jawich
19-12-2020, 06:06 PM
UNIQUE ID: 3E7*55AD2*4F4F629E8*99*94DE3B*00 [acesta este de la ultimul scan wg pe care l-am dat si a iesit albastru dar eu mi am schimbat windows si nu stiu daca se schimba si unique id ca daca se schimba am altul acum si nu stiu cum sa l aflu]
NUME: Numele cu care ai facut ultima scanare: m0NESY.
IP (OPTIONAL): am ip dinamic degeaba il dau ca este schimbator.
ID-URI DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b> - acesta este steamul pe care eu l-am creat , pe asta am dat ultima oara wg [nu din cauza la acest steam am luat ban]
<b>You have to register to ba able to see this link</b> - asta este un cont pe care l-am cumparat de la un baiat si pe care ma joc si in prezent, el facuse scanuri wg inainte si a avut probleme si a luat ban iar daca acest cont a fost banat eu cand am dat scan wargods de pe acest cont am fost automat si eu banat.
MENTIUNI: Salut, vreau sa stiu daca se poate sa primesc si eu unban deoarece ma joc pe niste servere care necesita test wargods.. mi se face verificare in pc .. totul bine nu am nici un cod in pc.. dar vreau eu sa demonstrez ca si in wargods sunt curat pentru ca multi zic ca daca am ban pe wargods gata am cod. dar eu am luat banul pe degeaba ca eu pe contul pe care jucam nu aveam ban dar cand m am mutat pe acest cont el avand ban am luat ban cand am facut scan..

Deci.. mai pe scurt.. imi zice ca am abuzat de acest serviciu gratuit.. am cumparat un cont de steam de la un baiat alin si acum imi zice ca am abuzat de acest serviciu gratuit cand am incercat sa fac scan de pe contul lui si acum pe orice cont de steam as intra imi zice chestia aia..

Tiger
20-12-2020, 10:18 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> este banat din 2017 pentru multiple schimbari de unique id... Are si cerere de ban info pe forum: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Iar tu ai luat ban pentru schimbarea de unique id in mod fortat inca din 03.09.2020...

Nu beneficiezi de unban gratuit. Citeste regulile.

jawich
22-12-2020, 02:09 AM
Chiar numai stiu ce am facut.. a fost acum cativa ani.. chiar nu se poate sa primesc si eu unban.. si sa fie doar o avertizare si data viitoare daca va mai fii ceva sa fie ban permanent?.. te rog frumos

Daca am gresit imi cer scuze si nu se va mai intampla..

Tiger
22-12-2020, 09:11 PM
Nu va inteleg, sincer. Stiti consecintele, dar voi tot incalcati aceste conditii si apoi tot voi veniti sa va plangeti pentru unban gratuit cand vi se aplica consecintele. Ti se pare normal?

jawich
24-12-2020, 01:35 AM
Ai dreptate frate.. nu mi se pare normal la fel as fii reactionat si eu daca as fii fost in locul tau... dar te rog eu.. macar o sansa mica.. dupa daca se mai intampla ceva sa ma banezi full peste tot.. a fost acum 3 ani nu stiu ce dreacu am vrut sa fac... te rog eu.. macar o sansa

Tiger
24-12-2020, 05:56 PM
Nu esti mai special decat restul si decat conditiile. Pentru unban va trebui sa platesti taxa de grad 5.

:locked: