PDA

View Full Version : Cerere up Vip



Freeze
07-12-2020, 02:17 PM
GRAD: Vip
NICK: Freeze
DATA NASTERII: 01/09/1994
VARSTA: 26
*ID DE STEAM: nu am
STEAM ID: STEAM_0:0:63655669
Adresa contact: skype : Ducke941
TIMP JUCAT: 176 ore
PERIOADA: eu muncesc in schimburi intru in functie de ce schimb sunt la servici reusesc sa intru si pe svr, dar dimineata si spre seara de regula
PROMOVARE: voi face reclama la svr
Reclama (reclame pe site-uri, facebook, afise, etc) :
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Regulament citit? : Da
Cuvantul cheie: ©|-|eie girafă

Darac
07-12-2020, 03:04 PM
:pro:

Skidrowツ
07-12-2020, 03:45 PM
DOVADA CU PLATA: factura/bonul fiscal etc.
??

Hopper
07-12-2020, 04:23 PM
VIP-ul se dă doar pe bani.. :-?

whocares
07-12-2020, 06:12 PM
pro

dizdani
07-12-2020, 06:44 PM
funcția de vip se oferă celor ce ajută serverul(boosting, host etc.) și/sau īl īmbunătățesc. Sigur, există posibilitatea de a primi vip fără a dona dacă se consideră că ai dat dovadă de interes īn a ajuta serverul.

Freeze
07-12-2020, 11:23 PM
funcția de vip se oferă celor ce ajută serverul(boosting, host etc.) și/sau īl īmbunătățesc. Sigur, există posibilitatea de a primi vip fără a dona dacă se consideră că ai dat dovadă de interes īn a ajuta serverul.

M-am implicat atat cant imi permite situatia: am propus sa se rezolve anumite probleme ale serverului si unele dintre ele chiar s-au rezolvat si am mentinut ordinea pe server in special in a calma jucatorii pe server care devin putin recalcitranti, am avut mereu grija sa schimb harta atunci cand iasa jucatorii de pe server, am facut si reclama serverului, poate ca inca nu e suficient dar implicare am.

dizdani
08-12-2020, 12:53 AM
M-am implicat atat cant imi permite situatia: am propus sa se rezolve anumite probleme ale serverului si unele dintre ele chiar s-au rezolvat si am mentinut ordinea pe server in special in a calma jucatorii pe server care devin putin recalcitranti, am avut mereu grija sa schimb harta atunci cand iasa jucatorii de pe server, am facut si reclama serverului, poate ca inca nu e suficient dar implicare am.


păreri ceilalți?

EcL|DA
08-12-2020, 08:04 AM
Pro...eu zic ca merita..nu l-am vazut niciodata sa facă probleme pe server și sa se certe cu cineva

Hopper
08-12-2020, 09:14 AM
Activitatea lasa de dorit, dar e de inteles pentru ca ai si job. Deobicei esti linistit si nici nu te simt pe server cand intru. As fi de acord cu o crestere in grad, dar nu pentru gradul de VIP. Nu e nimic personal, sorry not sorry. :contra: VIP

Skidrowツ
08-12-2020, 11:35 AM
păreri ceilalți?

Nu mai am admin, dar, cānd e doar el on oamenii dau retry tero/vorbesc urāt ,iar el cel mai probabil joacă cu hud_draw 0 și cānd l-am īntrebat de ce nu aplică sancțiuni, a preferat să mă ignore.
Și Freeze, am auzit că te-ai apărat cu scuza ”nu am acces la add_Ban”, un mic sfat: ai voteban.
Iar pentru cei ce vorbesc urāt, un gag e bine venit.
Eu din cāte știu, activitatea nu se bazează doar pe număru de ore, ci și efortul depus.

EDIT: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Cam asta e tot ce am găsit, nu e o dovadă, e un martor.

whocares
08-12-2020, 01:18 PM
Am verificat activitatea si in ultimele 7 zile ai 5.6 (5:35~) ore .

Revizuiesc raspunsul , contra doar din cauza activitatii pentru ca alte probleme n am vazut sa faci , nu ca te am vazut prea des anyway.

Freeze
08-12-2020, 01:46 PM
Dupa cum stie deja toata lumea stilul meu de adminaj eu intai avertizez jucatorul sa se potoleasca atunci cand injura si daca insista dau gag.
Iar legat de cei care iasa de la terro iasa de tot si atunci nu le mai pot da ban pentru ca nu am acces la addban. Vreau sa aduci dovada ca cineva a dat retry si nu am zis nimic.

Legat de raspunsul lui Whocares... din cauza ca am si job stiu ca activitatea mea nu este cea mai buna in ceea ce priveste prezenta pe serverul de dr chiar daca am 176 de ore jucate per total, de aceea am spus in comentariul anterior ca ”e posibil sa nu fie suficient„
Decizia finala ramane tot la cei cu grad mai mare daca este destul de ok implicarea mea.

Skidrowツ
08-12-2020, 02:17 PM
Vreau sa aduci dovada ca cineva a dat retry si nu am zis nimic.

Regret că nu am. Dar știu că a fost o fază și de genul acesta. Și totuși poți verifica, mulți playeri dau disconnect īși schimbă numele și reintră, dacă chiar īți pasă, īți ia cāteva secunde să verifici ip-ul. (doar trebuie să-ți pese)


Decizia finala ramane tot la cei cu grad mai mare daca este destul de ok implicarea mea.

Decizia lor e īn funcție de părerea celorlalți admini dacă e corectă părerea și justificată.

Freeze
09-12-2020, 12:04 PM
Regret că nu am. Dar știu că a fost o fază și de genul acesta. Și totuși poți verifica, mulți playeri dau disconnect īși schimbă numele și reintră, dacă chiar īți pasă, īți ia cāteva secunde să verifici ip-ul. (doar trebuie să-ți pese)



Decizia lor e īn funcție de părerea celorlalți admini dacă e corectă părerea și justificată.

Corect, dar acuzatiile tale nu sunt justificate, repet, trebuie sa aduci si dovezi. De obicei acest topic este doar pentru admini, dar pe mine nu ma deranjeaza sa vad si parerea jucatorilor care nu au grad.

evane
09-12-2020, 01:55 PM
n-am nici o problema cu tine man, dar nu mi se pare corect pentru ceilalti admini (nu e vb de mine ca nu am nevoie de vip, joc dupa 19:00 daca am nevoie) vip-ul se plateste dupa cum stie toata lumea. contra de la mine

XapiX
09-12-2020, 01:55 PM
Gradul de vip nu se da prin cerere, se da in cazul in care ownerul considera ca jucatorul respectiv il merita. Sau prin donatii.
Dar sincer sa fiu ai merita un up pentru ca esti un admin care isi face treaba si lucreaza subtil, adica nu prea vorbesti, taci si actionezi :))
:pro: pentru gradul de premium, succes!

Hopper
11-12-2020, 04:11 PM
Iar legat de cei care iasa de la terro iasa de tot si atunci nu le mai pot da ban pentru ca nu am acces la addban

Am dat la voteban-uri de m-am plicitsit cat am avut helper, deci se poate. :))

Skidrowツ
14-12-2020, 04:32 PM
Corect, dar acuzatiile tale nu sunt justificate, repet, trebuie sa aduci si dovezi. De obicei acest topic este doar pentru admini, dar pe mine nu ma deranjeaza sa vad si parerea jucatorilor care nu au grad.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Activitatea ta se bazează doar pe jucat cu hud_draw 0

mugurhaiduc
14-12-2020, 11:29 PM
Respins.
:locked: