PDA

View Full Version : NOT A FALSE POSITIVE Problema false-positive



Ionut_
29-11-2020, 01:48 AM
Raport: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
ANTIVIRUS: nu am.
Atunci am descarcat cs clear de pe gametracker pt test la server cu buguri sa dat erori la sv si am facut testu sa vad daca e ceva neregula, si am zis ca poate e ceva temporar si nu am mai facut nmk.. stiu ca e durata mare de cand am facut testu ala.. acu 2 zile am facut testu si am luat rmv. de la grad. motiv ca am jucat cu hack in trecut si ca o sa mai joc de acu in colo.. mi.am luat steam on si joc numai cu el. din 15.12.2019 cu steam....
nu merge girlshare sau zipp
<b>You have to register to ba able to see this link</b> S4

Tiger
29-11-2020, 09:50 AM
Memory dump-ul este inutil in acest caz.

Mai mult decat atat:

OBSERVATIE: Rapoartarea trebuie facuta imediat dupa ce ati primit o detectie gresita. NU veniti dupa cateva ore sau daca ati inchis CS-ul pentru ca astfel de cereri vor fi respinse instantaneu.


Data viitoare sa raportezi o detectie false-positive dupa cativa ani ca sigur am sa te pot ajuta, ok?

Ionut_
29-11-2020, 12:52 PM
Am crezut ca e temporar, dar am inteles acu plus nu prea le am cu din astea am stat 5 ore sa inteleg cum sa fac din astea cu wg, drump etc..
Si raman cu wg ala rosu... la teste wg sigur iau ban pe toate sv care cer wg :(

Tiger
29-11-2020, 01:05 PM
Deci ai 2 posibilitati pentru curatarea unei detectii:
1) daca este false-positive, in mod gratuit, aducand in timp util doveziile cerute si necesare
2) platesti pentru curatarea ei (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) (ai motivele acolo)