PDA

View Full Version : Unban luk



lukw99
19-11-2020, 09:28 PM
NUME: luk
IP: 86.120.128.214
VARSTA: 40
ID DE STEAM: STEAM_0:0:20354164
DATA: 19/11/2020
ORA: 21:20
HARTA: fy_snow
ADMIN: b[k]s
MOTIV: silent aim
MARTORI: cristian, neajittrer, kosova, never give you up, costa,
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Acel admin nu mi s-a adresat in nici un fel si nu mi-a cerut nici un fel de verificare pana in momentul banului. Daca are demo sa-l prezinte sa se uite si alti admini.

-WickedSick-
20-11-2020, 03:53 PM
Așteptăm să vedem ce spune și b[k]s

b[k]s
20-11-2020, 04:45 PM
N-am de ce sa filmez cand il am martor pe Never si Robi si ceilalti jucatori aflati in moment-ul de fata.
Tu stii bine ca dateai numai headshot-uri cu "mitraliera" de la o distanta destule de mare.
Puteti sa il intrebati pe never.

O seara buna!.

grasuxxl
20-11-2020, 05:05 PM
da eram pe sv atunci dar luk a fost verificat si de mine cu wg si a iesit curat

lukw99
20-11-2020, 05:13 PM
da eram pe sv atunci dar luk a fost verificat si de mine cu wg si a iesit curat

Multumesc ca ti-ai facut timp sa lamuresti care este adevarul.

--------------- Added after 9 minutes ---------------

Eu te intreb doar atat: cum iti dai tu seama atunci daca un jucator e bun ori codat? Pentru ca am impresia ca dupa tine playerii trebuie sa-ti dovedeasca ca nu sunt codati in loc ca tu sa aduci dovezi: Demo pt cei mai cu experienta ca tine, SS in cazul suspiciunii de wall, aditional scan WG care arata 99% din hack uri. Nu te simti un pic aiurea ca e foarte posibil sa fi dat ban la un player foarte bun? Am admin pe Evogames si Militari optinut de la verificari repetate care nu au produs dovezi ca sunt codat. Am sute de scanuri WG curate si mii de ore de Fy_snow. Las si eu asta aici sa vezi cum joc snow fara wall, fac pariu ca daca erai in echipa adversa ai fi putut sa juri ca aveam wall: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

grasuxxl
20-11-2020, 06:40 PM
p.s luk poti intra pe sv ti lam scos eu banu si wic dai t.c

Xonar * Predator
21-11-2020, 06:41 PM
@bks iti aduci aminte ce te-am sfatuit in cererea lui ItsCrappy? ( <b>You have to register to ba able to see this link</b> ) , ma repet, apreciez ca te implici si vrei ca totul sa decurga ok pe serv, esti activ, iti dai silinta, insa in cazul de fata, daca luk iti facea reclamatie, tu suportai consecintele, si din nou ma repet, chiar daca tu esti bine intentionat, risti sa fii sanctionat in urma lipsei de dovezi..

On Topic: Pro unban atat timp cat nu este prezenta o dovada solida, in cazul de fata, demo.

-WickedSick-
26-11-2020, 07:29 PM
s;259692']N-am de ce sa filmez cand il am martor pe Never si Robi si ceilalti jucatori aflati in moment-ul de fata.
Tu stii bine ca dateai numai headshot-uri cu "mitraliera" de la o distanta destule de mare.
Puteti sa il intrebati pe never.

O seara buna!.

Daca tu consideri ca nu ai de ce sa filmezi data viitoare poate iti schimbi parerea , eu nu te pot crede in lipsa de dovezi , chiar daca ai avut martori , dovezile sunt esentiale !
Ai -1 downgrade , data viitoare asigura-te ca prezinti dovezi !
:locked: