PDA

View Full Version : ban Lexz



Lexxz
13-11-2020, 04:13 PM
Sa ma contacteze cineva care poate sa mi spuna care e treaba cu wdc sau cum se zice, deoarece "Darac" mi-a dat ban ca am "parole" =))))


Discord - Lexz#9013

Hopper
13-11-2020, 04:24 PM
Respecta formatul topic-ului in primul rand. Se da ban 3000 de minute pentru cine refuza sa ofere scan WarGods Cheat Defender (wCD), fiind suspect de script-uri/cfg-uri interzise si/sau hack-uri. Nu am fost de fata dar sunt sigur ca te-a pus la scan cu un anumit motiv, nu ca asa i-a venit lui. Daca ai cerut informatii si nu ti s-au oferit, atunci situatia se schimba, dar fii mai explicit si nu face cerere unban asa la "vrajeala".

Lexxz
13-11-2020, 06:39 PM
Nu e la vrajeala, i-am trimis si mesaj in privat sa mi zica ce trebuie sa fac ca nu stiu, e prima data cand aud de acest scan si nu mi-a raspuns nimeni.. :)), adica cred ca sunt copii de 15 ani care habar n-au cu ce sa mananca jocul, sincer parerea mea, no offense. Daca ma poti ajuta cu asta ti-as fii recunoscator sa ma suni pe discord si sa mi spui cum sa ii dau omului ce doreste , ma joc din 2010 jocul-modul, aici e vorba de experienta nu de hacking.. :))

Edit: Mie mi-a dat ban direct si mi s-a salvat poza in care mi-a scris cu o secunda inainte nush ce de wdc sau cum se scrie si nu am apucat sa fac nimic, nici nu stiu care e treaba cu asta.

EcL|DA
13-11-2020, 07:31 PM
Ai un model de respectat:)
Nu stiu ce sa zic.. daca erai nou pe sv, te credeam ca nu știi de scan...
Darac am vazut ca nu cere scan aiurea..presupun ca aveai "steam id lan" de te-a luat la scan și stiu ca tu erai steam on:)
Daca a dat ban direct fara sa iti explice ce sa faci primește avertisment
Asteptam și răspunsul lui Darac

Lexxz
13-11-2020, 07:35 PM
Te pup Ecl, hai ca s fiert sa ma joc ... :)))

EcL|DA
13-11-2020, 07:37 PM
Ai lăsat tupeul ala?:)

Lexxz
13-11-2020, 11:05 PM
zi ce sa fac cum fac sa mi scoata banu? ca mi-a dat ban degeaba

EcL|DA
13-11-2020, 11:26 PM
Faci o cerere de unban după model și pui link de la scan

Lexxz
14-11-2020, 01:39 AM
Cum fac scan? ca nu inteleg care e treaba cu asta, nu ma contacteaza nimeni sa mi explice .. :))), se ocupa cineva de asta? sau baietasul ala doar mi-a dat ban si gata, se uita? :))

EcL|DA
14-11-2020, 08:03 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Il descarci pentru win tau și după dai scan:)

Darac
17-11-2020, 10:19 PM
frate ti am explicat cum sa faci faci wcd ti am zis sa scrii /infowcd nu am dat niciodata ban aiurea si nu am luat pe nimeni la scan aiurea.... poate am avut o banuiala in legatura cu tine si atata tot... dar daca tu ai iesit in timp ce iti ceram wcd normal ca ti am dat ban (ban no.wcd=3000 minute ) :*