PDA

View Full Version : BANNED - 1ST DEGREE Cerere Unban CosTiyycla***



CosTiyycla
05-11-2020, 01:19 AM
UNIQUE ID:
NUME: CosTyycla***
IP (OPTIONAL): 2a02:2f08:710d:2100:595c:1d22:e0e0:f76f
ID-URI DE STEAM: STEAM_0:1:239744956
MENTIUNI : Va salut, tin sa mentionez ca, ultima scanare am facut-o in 2017.
La ora actuala orice server pe care intri, iti cere WG.
Eram la sala de pc-uri, jucam wn-uri, si mi-au cerut wg-uri in prostie, n-am stiut ca mi se va da ban de la prea multe wg-uri. abia aflasem despre el
O seara cat mai frumoasa!

Tiger
05-11-2020, 08:01 PM
Din ce vad ai mai incercat sa faci scanari. Posteaza te rog toate steam-id-urile detinute/folosite/imprumutate.

CosTiyycla
06-11-2020, 12:01 AM
Te salut !
Tin sa-ti mentionez faptul ca, toate verificarle mele sau facut dupa acest STEAMID postat mai sus.
Am aproximativ 5k ore jucate.
Mi-au luat adminii dupa serverele respective, si au vrut ei sa vada, ca am cu adevarat ban pe WG !
ITI MULTUMESC .

Tiger
06-11-2020, 07:13 PM
Si de ce vii dupa 3 ani cu o astfel de cerere? Banuiesc ca realizezi ca acum imi va fi mult mai greu sa verific daca este un false-positive, nu?

CosTiyycla
06-11-2020, 08:30 PM
Mda, cu toate scuzele de rigoare, nu ma asteptam sa fie un Ban permanent, am sperat ca in maximum 3 luni, voi primi unban.
N-am stiut nici de platforma WARGODS. Recent mi-a spus un prieten sa fac cerere unban pe acest forum
Cu toata increderea poti verifica, daca ai timpul necesar sa vezi ca n-am nici-un cfg, nimic bagat in cs.. si, nici n-am folosit diverse programe( ma depasesc situatiile cu programe )
Multumesc inca odata pentru raspuns.

Tiger
06-11-2020, 08:46 PM
Banuiesc ca ai citit modelul de cerere cu atentie, nu? Stii ce scrie acolo legat de faptul intarzierii cu cerere de unban in caz de false positive, nu? Asta ca sa nu ma uit degeaba, sa iau miile de intrari de log-uri la verificat ca va fi doar timp pierdut pentru mine.

CosTiyycla
06-11-2020, 09:19 PM
Ramane la aprecierea ta, daca vrei sa-mi dai UNBAN, ma repet. n-am stiut de aceasta comunitate ca se pot face cereri pentru UNBAN
Ce pot face, mai mult de cat un Scuze imens.. alta oportunitate nu am.
O seara frumoasa.

Tiger
07-11-2020, 10:28 AM
Iti scrie frumos ca esti banat permanent si unde trebuie sa intri pentru a te informa legat de ban sau pentru unban gratuit. Aveai link-uri in aplicatie, aveai email-ul meu. Nici nu ti-a pasat. Ca atare, ai variante:
1) ne vedem peste 3 luni cu o noua cerere
2) faci un eseu argumentativ de minim 1000 de cuvinte despre "de ce nu este bine sa veniti sa cereri informatii ban dupa o lunga perioada de timp de la data primirii banului"
3) platesti taxa de unban de grad 1

CosTiyycla
08-11-2020, 06:49 PM
Ce sa zic, frumoas raspuns !
Nu stiu ce meserie ai tu, dar pari o persoana foarte dura.
Adica, vezi ca iti vorbesc frumos, ca imi cer scuze, si tu in schimb imi ceri 30 lei, sa-mi scoti un ban de 3 ani, in conditiile in care am luat doar pentru ca, am accesat programul vostru.
Nu iti scrie pe nicaieri, ca daca faci abuz de un program iti vei lua ban permanent+ ca trebuie sa platesti sa te poti folosi in continuare de platforma voastra.
Vad ca in toate cererile pe care le-au facut si ceilalati jucatori, le-ai cerut bani pentru a scoate acest ban.
Nu cred ca este necesar sa-mi ceri mie personal bani pentru simplul fapt ca, am luat ban incercand sa dovedesc sa joc curat. n-am fost depistat nici macar cu un CFG.
Sa-ti fac persoanl un eseu de 1000 de cuvinte, tin sa mentionez faptul ca, am dat bacul acum 8 ani...
Voi reveni peste cele 3 luni, sper sa imi pot lu unban atunci.
Iti urez o seara Frumoasa !

Tiger
08-11-2020, 10:30 PM
Banuiesc ca nu ai citit ceea ce ai acceptat in termenii si conditiile de utilizare sumare afisate la deschiderea aplicatiei, nu? Bineinteles, ca nu. Ti-am dat 3 posibilitati, asa cum ti se justifica in model. Ai dreptul sa o alegi pe care o doresti, nimeni nu ti-a impus sa platesti sau sa faci eseul argumentativ. Nu indeplinesti nici macar cerintele pentru unban-ul gratuit. In schimb, pe langa faptul ca vii dupa 3 ani de la data banului cu o cerere, tot tu esti nemultumit si te simti neindreptatit.

Toate banurile date sunt date cu un motiv anume, fiind necesara plata taxei de unban sau indeplinirea conditiilor de unban gratuit pentru a lua unban. In cazul in care este un caz de false-positive, unban-ul va fi acordat fara taxa de unban (asta daca se incadreaza in termenul limita) - acela in care nu te-ai incadrat tu.

Spor!

CosTiyycla
09-11-2020, 01:02 AM
Am inteles, inca sper sa-mi scoti ban-ul acum, sa nu te mai stresez peste 3 luni...
Ramane la aprecierea ta... Multumesc!

CosTiyycla
09-11-2020, 04:15 PM
Am inteles...
Inca sper sa-mi scoti ban-ul
Sa nu te mai deranjez dupa 3 luni...
Iti multumesc inca odata, cred totusi ca puteai face o fapta buna, si imi puteai scoate ban-ul, ca n-am fost prins nici macar cu un alias in pc

Tiger
10-11-2020, 08:34 PM
Te astept peste 3 luni conform modelului.

:locked: