PDA

View Full Version : SOLVED eroare wg



inStincT
02-11-2020, 12:08 AM
Salutare! Am si eu o problema cu wg..mai departe de download, nu mi merge nimic. Am descarcat versiunea corecta pentru sistemul de operare pe care il folosesc, incerc sa intru in executabil si acolo se termina tot.Initial, nu apare nimic. Daca insist si intru de mai multe ori, la un moment dat imi apare o eroare cum ca nu s a reusit inchiderea tuturor proceselor pentru a putea continua instalarea. Am incercat si cu "try again", "ignore error and continue"...nimic. Ce e de facut?

Tiger
02-11-2020, 12:40 AM
Poti atasa niste screenshot-uri cu problema/eroarea?

inStincT
02-11-2020, 12:53 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Asta mi-a aparut la a 3a incercare de a intra in el. Am incercat si try again si ignore the error and continue si..nimic

Tiger
02-11-2020, 01:01 AM
Acela nu este wCD, ai descarcat o reclama. wCD are in jur de 1.5MB la versiunea v2.4.0.4 + difera icon-ul. In plus wCD nu necesita instalare - nu are setup, nu necesita configurare, se ruleaza direct.

Iti recomand sa iti scanezi sistemul sa nu iti fi bagat ceva dubiosenii acea reclama.

inStincT
02-11-2020, 01:10 AM
:| mersi mult si scuza-ma de deranj...seara buna!

Tiger
02-11-2020, 01:16 AM
Nu-i nicio problema, ma bucur ca s-a rezolvat. Daca intampini alte probleme te rog sa deschizi un nou topic. O seara buna de asemenea! :)

:locked: