PDA

View Full Version : Cerere UP Hopper



Hopper
30-10-2020, 09:54 PM
GRAD: Premium
NICK: Hopper
DATA NASTERII: 22.12.2000
VARSTA: Aproximativ 20
STEAM ID: STEAM_0:0:62134274
Adresa contact: Discord : AddyXD #8781
EXPERIENTA: Pe multiple servere atat de DR, cat si alte moduri similare.
TIMP JUCAT: 81 ore 20 min
PERIOADA: In timpul zilei, deobicei dupa-amiaza spre seara si uneori pe timpul noptii.
PROMOVARE: <b>You have to register to ba able to see this link</b> + posibil boost foarte curand
Regulament citit? : Da.
Cuvantul cheie: ©hê!è 5fiv

Skidrowツ
30-10-2020, 10:11 PM
Cererile upgrade se vor face la interval de 2 saptamani de la data primirii ultimului grad .
:contra: momentan
Plus multe ore afk.. de exemplu, și acum spamez să schimbi mapa că au plecat playerii și stai spec.

Hopper
30-10-2020, 11:20 PM
La conditiile cererii UP scrie
CERERILE UP SE FAC LA O SAPTAMANA DE LA PRIMIREA GRADULUI. . Daca nu e asa, atunci imi cer eu scuze pentru post, dar am fost indus in eroare.
Cat despre orele facute "afk". Crede-ma ca am stat destul de mult on in perioada asta, ca mai sunt spec o jumatate de ora, o ora, mai am si eu treburile mele, mai lipsesc putin timp, nu sunt SINGURUL cu grad de pe server. N-am stat niciodata AFK sa fac ore, nu am nevoie, si sunt aproape de 3 ori cat necesarul. Cum am zis, daca am inteles gresit conditia cererii UP, rog T/C.

Skidrowツ
01-11-2020, 01:58 PM
La conditiile cererii UP scrie . Daca nu e asa, atunci imi cer eu scuze pentru post, dar am fost indus in eroare.
Cat despre orele facute "afk". Crede-ma ca am stat destul de mult on in perioada asta, ca mai sunt spec o jumatate de ora, o ora, mai am si eu treburile mele, mai lipsesc putin timp, nu sunt SINGURUL cu grad de pe server. N-am stat niciodata AFK sa fac ore, nu am nevoie, si sunt aproape de 3 ori cat necesarul. Cum am zis, daca am inteles gresit conditia cererii UP, rog T/C.

Într-un regulament scrie ceva la cerere admin/up scrie altceva, oricum părerea mea nu mai contează fiindcă nu mai am grad, so succes!

XapiX
01-11-2020, 04:42 PM
Iti dau un :pro: , dar vreau sa vad mai multa seriozitate din partea ta.
Iar cat despre regulament il voi ruga pe Rog sa modifice pentru ca multi se induc in eroare.

Acid
01-11-2020, 06:05 PM
:pro:

AlexPintea
02-11-2020, 09:24 PM
:pro:

mugurhaiduc
02-11-2020, 09:42 PM
Acceptat.
:locked: