PDA

View Full Version : BLACKLISTED whitelist extreme injector 3.7.3



supreme450
29-10-2020, 08:56 PM
DESCRIERE FISIERE (OPTIONAL): Detalii fisiere (whitelist/blacklist): injector cred ca este.. as dori sa primesc clear la acel wg de acum cateva zile pe numele valo.. pentru ca dupa 3 zile ma baneaza un admin si mi s-a cerut sa fac cerere pt clear-ul acestui report de pe numele valo.. in conditiile in care am prezentat alt wg pe numele supreme imediat cu o zi dupa ce am avut acel wg cu rosu altui admin si a inteles situatia..
RAPORT wCD: <b>You have to register to ba able to see this link</b> - aici e curat cand am luat banul pe o comunitate dupa 3 zile + ca intre timp am mai facut inca 2 de cand am sters injectorul..<b>You have to register to ba able to see this link</b> pe numele valo cand am descarcat acel injector din greseala.. am uitat ca este in pc m-am jucat si facusem un wg si nu stiam de ce mi se facuse rosu.. si am vazut ca este injectorul de vina si i-am dat search in pc si l-am sters.
LINK DE DOWNLOAD FISIERE: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Stiu ca se numea cu extreme si cred ca asta e dar nu mai stiu daca de pe acest site sau altul..

Tiger
29-10-2020, 09:17 PM
Sigur ca da, citeste asta (<b>You have to register to ba able to see this link</b>).