PDA

View Full Version : Cerere Admin 77777



77777
15-10-2020, 09:11 PM
GRADUL: Orice grad pentru a putea ajuta serverul
NICK: 77777
VARSTA: 18
ID DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
STEAM ID: 4153 STEAM_0:1:218806233 0 02:17 13 0
Adresa de contact: buzduganbogdan09@gmail.com
EXPERIENTA: 6-7 ani
TIMP JUCAT: nu de foarte mult timp
PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend) : ziua / seara
MOTIV: pentru a scapa serverul de codati, pentru ca sunt foarte multi si adminii nu fac fata :)
CUNOSTIINTE: ce stiti sa faceti? (ex: pluginuri amxmodx, editare grafica, scripting html/php, programare IT, harti cs, etc) : majoritatea :)) am destula experienta in amxmodx amxx etc
PROMOVARE: In ce mod veti promova serverul? Donatii (ce tip de donatii), Boost (sms la servicii de boosting), Reclama (massuri, status, facebook, reclame pe site-uri, afise, etc) : Reclama
RECLAMA: minim 2 dovezi cu reclama facuta server-ului in ziua in care este depusa cererea (se completeaza doar in cazul cererilor up).
REGULAMENT: Da l-am citit.
CULOAREA URSULUI: culoarea ursului este mov.

Xonar * Predator
16-10-2020, 09:00 PM
MOTIV: pentru a scapa serverul de codati, pentru ca sunt foarte multi si adminii nu fac fata :)

Imi cer scuze daca interpretez gresit acest Motiv, insa mie personal imi lasi impresia ca noi ceilalti admini suntem degeaba, nu ne facem treaba si nu facem fata la codati, intr-un cuvant, useless nu? plus de asta, o spui de parca serv ar fi 32/32 iar decat 1 sau 2 admini on care nu fac fata iar codatii isi fac de cap.

Iti apreciez intentia de a ajuta serverul, insa eu unu nu te pot privi ca un viitor coleg sa zic asa, cu astfel de atitudine...

Probabil am detaliat mai mult decat a fost cazul but this is my opinion.. din partea mea, Contra.

b[k]s
17-10-2020, 06:38 PM
Salut 77777!

Ma bucur ca vrei sa faci parte din echipa staff!
Votul meu l-am decis astfel :


-Varsta necesara.
-Nu ai poza cu orele.
-Regulament citit
-Dar nu ai suficiente motive pentru a ma convinge .
-Este o cerere slaba.
Din pacate, votul meu este :contra:

grasuxxl
17-10-2020, 09:32 PM
eu ii dau :pro:

WarGods | KGB
24-10-2020, 08:07 PM
:contra: perioada, motiv, cunostinte, promovare , intrebare copiata la fiecare rand ...
chiar aveam nevoie de un proff ca tine , revino peste 10 zile, probabil , dupa pronuntarea finala ...la aceasta cerere.

-WickedSick-
25-10-2020, 06:07 PM
:cerererespinsa:
:locked: