PDA

View Full Version : SOLVED Problema Wargods



h3x.Klaudyu
03-10-2020, 05:37 PM
ID (OPTIONAL): ID-ul de la ultimul raport / link de la ultimul raport / Unique ID de la ultimul raport wCD (daca exista) -
NUME: h3x.
IP: IP-ul de pe care ai facut scanarea (vezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! )
ID DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
DATA SI ORA: 03.10.2020 , 15:00
SCREENSHOT: -
SISTEM DE OPERARE: Specificati sistemul vostru de operare (Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 / etc.) Windows 7
ANTIVIRUS (OPTIONAL): Specificati ce antivirus folositi, daca folositi - acest camp ne va ajuta sa intelegem daca exista vreo problema legata de wCD si antivirus - NU AM ANTIVIRUS
in mod normal nu ar trebui
DESCRIERE PROBLEMA: Salut , ma numesc Klaudyu , am 17 ani si vreau sa va spun ceva si daca ma puteti ajuta.Deci sa incepem cu inceputul.- Ma jucam mix frumos cu baietii , si imi cer wg adminul , am facut wg ii l-am dat si dupa ma trezesc cu ban , ca cica am aim- Ma uit in wg si imi arata prostia asta ”Found Leis Loader (Forensics)”- Am sters Cs-ul din steam tot , tot si il reinstalez cs-ul si fac iar un wargods , si iar imi da porcaria asta ”Found Leis Loader (Forensics)” , ma puteti ajuta va rog !? Ce ar trebui sa ii fac , nu ma pricem in pc urii , si as dori sa ma ajutati , o zi frumoas sa aveti !

Tiger
03-10-2020, 07:49 PM
Sterge loader-ul de cheat Leis.exe...

h3x.Klaudyu
03-10-2020, 11:24 PM
pai si unde il gasesc bro !?

Tiger
04-10-2020, 12:05 AM
Cauta-l. Tu l-ai rulat, tu ar trebui sa stii unde l-ai salvat.