PDA

View Full Version : Reclamatie Never Give Up



daniel_San
13-09-2020, 03:39 PM
NICK: daniel_San/Alandala
IP: 84.232.141.37 dinamic
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Never Give Up
MOTIVUL: abuz wcd
DOVADA: consola <b>You have to register to ba able to see this link</b>


Never Give Up, te rog, astept motivul pentru care la un scor de 3-2, dupa 2 sau 3 runde de cand am intrat(conform consolei), imi ceri wcd, culmea, fix la cateva momente dupa kill. Te rog sa-mi spui ce ti s-a parut suspect la mine si cat timp ai stat spec pe mine.
Daca argumentele sunt valide nu se va intampla nimic, dar daca nu, o sa primesti downgrade o saptamana.

Multumesc.

grasuxxl
13-09-2020, 09:39 PM
ca iti cerui odata wg gata e abuz mi se paru suspect odata cand te intorsasi dintro data si ii il omorasi pe ala. dar in fine da remove si gata cum zisasi si pe sv ca tia cerut si raluca wg si atunci nu ai mai facut reclamatie nu te banei nu iti facui nimic

mai fusasi odata pe sv cu numele ala iesisi si dupa intrasi iar

daniel_San
13-09-2020, 10:02 PM
Deci ti s-a parut suspecta o intoarcere, nu ai mai stat nici macar o secunda in plus sa te uiti si direct scan. Daca dati scan la orice, va garantez, minim 50% din cazuri nu o sa iasa de pe server ca au cod. Ci ca pur si simplu prefera sa nu isi bata capul sa il descarce si prefera sa isi gaseasca alt sv.

Downgrade o saptamana la Administrator. Se poate inchide topicul

Din nou fac apel la voi, inainte sa dati scanare, unde nu e cod evident(gen rupe aim-ul), stati macar 2-3 runde spectatori pe jucatorul respectiv.

Raluca:*
14-09-2020, 12:00 AM
Ce i cu mine?
Crezi ca dacă mi face mie cineva reclamație nu mai pot eu de aia și ma ofensez?
Nu știu ce rost aveai sa ma aduci īn discuție, probabil ești gelos ca mie nu mi a făcut reclamație, eu spre deosebire de tine din ce am citit de la Daniel am stat spec, chiar mi se părea suspect, omu joaca bine, e ok!
Poate data viitoare nu va mai luați toți asa de numele meu ca vad ca prea mult va frustrați. Pupici :**

-WickedSick-
14-09-2020, 12:23 AM
Poate nu a stat suficient spec pe tine și ar fi trebuit să urmărească mai mult īn loc să acționeze atāt de repede , dar din ce stiu eu ca si admin nu ai voie sa intri cu alt nickname decāt cel pe care ai gradul , ca doar nu suntem la vānătoare de admini , pe de o parte inteleg sincer sa fiu si eu as fi supărat, dar haideți totuși să ajungem la o īnțelegere și să lăsăm deoparte reclamațiile īntre noi , suntem colegi, nu dușmani.

-WickedSick-
13-10-2020, 09:26 PM
Downgrade-ul temporar a trecut !
:locked: