PDA

View Full Version : Cerere Denisa Super-Moderator



Denisa Boros
06-09-2020, 01:41 PM
GRAD: Super-Moderator
NICK: Denisa
DATA NASTERII: 15.02.2007 VARSTA: 13 ani si 7 luni
*ID DE STEAM :STEAM_0:0:531806773
STEAM ID: STEAM_0:0:531806773
Adresa contact: Boros Denisa (Facebook)
EXPERIENTA: jumate de an
TIMP JUCAT: Ai jucat: 104 ore 3 minute 11 secunde. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA: mereu
PROMOVARE: Reclama
Regulament citit? : Da
Cuvantul cheie: ©hź!č hobit

XapiX
06-09-2020, 01:51 PM
Nu stiu daca ai facut asta la misto sau nu, desi nu cred ca pare destul de serioasa cererea...
Regulament citit? : Da, nu cred asta. Daca il citeai vedeai ca cererile de admin incep cu cererea de helper. Tu direct super moderator. Am trait sa o vad si pe asta. :)))))
Deci ai un mare :contra: . Nu doar pentru faptul ca ai facut cererea pentru super moderator ci si pentru comportamentul tau neadecvat de pe server.
A da. Steam id si id-ul de steam nu sunt acelasi lucru.
Edit: Cuvant cheie gresit.

Angela.
06-09-2020, 01:58 PM
contra

D i a n a <.>
06-09-2020, 02:26 PM
Contra. Motivul mai sus

BUBU.
06-09-2020, 02:34 PM
Nu stiu daca ai facut asta la misto sau nu, desi nu cred ca pare destul de serioasa cererea... , nu cred asta. Daca il citeai vedeai ca cererile de admin incep cu cererea de helper. Tu direct super moderator. Am trait sa o vad si pe asta. :)))))
Deci ai un mare :contra: . Nu doar pentru faptul ca ai facut cererea pentru super moderator ci si pentru comportamentul tau neadecvat de pe server.
A da. Steam id si id-ul de steam nu sunt acelasi lucru.
Edit: Cuvant cheie gresit.

Contra:))

dizdani
06-09-2020, 03:41 PM
Nu stiu daca ai facut asta la misto sau nu, desi nu cred ca pare destul de serioasa cererea... , nu cred asta. Daca il citeai vedeai ca cererile de admin incep cu cererea de helper. Tu direct super moderator. Am trait sa o vad si pe asta. :)))))
Deci ai un mare :contra: . Nu doar pentru faptul ca ai facut cererea pentru super moderator ci si pentru comportamentul tau neadecvat de pe server.
A da. Steam id si id-ul de steam nu sunt acelasi lucru.
Edit: Cuvant cheie gresit.

scuze că intervin, īnsă unele comentarii nu īși au rostul.

Khayu
06-09-2020, 04:34 PM
Contra -----> Motivul mai sus

EcL|DA
06-09-2020, 04:41 PM
Nu stiu daca ai facut asta la misto sau nu, desi nu cred ca pare destul de serioasa cererea... , nu cred asta. Daca il citeai vedeai ca cererile de admin incep cu cererea de helper. Tu direct super moderator. Am trait sa o vad si pe asta. :)))))
Deci ai un mare :contra: . Nu doar pentru faptul ca ai facut cererea pentru super moderator ci si pentru comportamentul tau neadecvat de pe server.
A da. Steam id si id-ul de steam nu sunt acelasi lucru.
Edit: Cuvant cheie gresit.

Contra

Capac
06-09-2020, 05:29 PM
:contra:

11997733
06-09-2020, 06:14 PM
contra

XapiX
06-09-2020, 08:41 PM
scuze că intervin, īnsă unele comentarii nu īși au rostul.

Am scris acel comentariu si pentru a arata regulamentul in legatura cu cererile. Daca e ceva in neregula, pot edita si scurtez din el. Am vrut sa-i explic unele chestii.

Skidrowツ
07-09-2020, 02:17 AM
Cuvānt cheie greșit
Gradele acordate se īncep cu slot/helper
Reclamă 0
:contra:

Black Matte
07-09-2020, 07:23 PM
nu stiu daca ai facut asta la misto sau nu, desi nu cred ca pare destul de serioasa cererea... , nu cred asta. Daca il citeai vedeai ca cererile de admin incep cu cererea de helper. Tu direct super moderator. Am trait sa o vad si pe asta. :)))))
deci ai un mare :contra: . Nu doar pentru faptul ca ai facut cererea pentru super moderator ci si pentru comportamentul tau neadecvat de pe server.
A da. Steam id si id-ul de steam nu sunt acelasi lucru.
Edit: Cuvant cheie gresit.

:contra:

mugurhaiduc
08-09-2020, 11:25 AM
Respinsă.