PDA

View Full Version : NOT A FALSE POSITIVE False Positive



W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲
05-09-2020, 12:14 AM
RAPORT: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
ANTIVIRUS: Nu e vorba de antivirus, faza e ca vreau sa sterg deathrun cfg, dar nu il gasesc, as vrea sa se steara ultimele wg uri rosii, fiindca n am folosit hack.
GAME MEMORY DUMP LINK: ...

Tiger
05-09-2020, 01:18 AM
Poti atasa deathrun.cfg pentru validare, iar in cazul in care va fi validat atunci detectiile datorate acestuia vor fi sterse.

Va trebui sa-l cauti prin directorul CS-ului, nu am de unde stii cu exactitate unde l-ai pus tu.

W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲
05-09-2020, 12:19 PM
Poti te rog sa intrii in pc-ul meu, cu teamviwer, sau supremo?

P.S: Am mai facut i-ar un wg <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Motivul: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Deathrun.cfg este de la un cs, am luat un cs 1.6, dupa net,si avea in el "Deathrun.cfg" , Tiger, daca imi poti sterge wg-urile rosii cu "Deathrun.cfg", as fi recunoscator, o sa imi sterg cs-ul pe care il am acum, daca imi poti recomanda un alt cs 1.6...

W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲
05-09-2020, 12:42 PM
Eu sunt "demons", faza e ca imi uitasem parola de la cont. =))
Am mai facut un wargods, dupa ce am sters "deathrun.cfg" <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
05-09-2020, 02:03 PM
CFG-ul este facut de asa maniera incat sa nu aiba multe lini, pe langa faptul ca acest cfg contine alias-uri dubioase pentru bhop+jump. Nu ti se va sterge detectia.

LE: Ti-am concatenat conturiile. Sa nu te mai prind cu conturi multiple, ai recuperare parola - iar daca asta nu mergei mi poti trimite email/mesaj pe fb sau steam.

W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲
05-09-2020, 03:23 PM
"CFG-ul este facut de asa maniera incat sa nu aiba multe lini, pe langa faptul ca acest cfg contine alias-uri dubioase pentru bhop+jump. Nu ti se va sterge detectia."

Nu prea e corect, fiindca eu nu am luat "deathrun.cfg" dupa google, doar am luat un cs dupa net, si atat, esti destul de precaut sa realizezi asta...Normal ar trebuii sa imi stergi detectiile, fiindca eu nu am nici-o vina.

Tiger
05-09-2020, 04:01 PM
doar am luat un cs dupa net [...] Normal ar trebuii sa imi stergi detectiile, fiindca eu nu am nici-o vina.

Si cine este atunci vinovat? Raspunsul se afla in prima parte a propozitiei tale...

W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲
05-09-2020, 04:11 PM
Tiger, sa fim oameni, de unde drq sa stiu eu ca, cs-ul acela, avea "deathrun.cfg" in el, pe bune acum...

Tiger
05-09-2020, 04:28 PM
Si de unde sa stiu eu ca nu ai jucat cu el?!

W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲
08-09-2020, 05:40 PM
Domnule Tiger, treaba sta in felul urmator, am luat un cs 1.6 dupa internet, search-ul meu a fost ceva de genul "Download cs 1.6 original"
O sa iti las linkul de la counter strike, si te-as ruga sa faci si tu un wargods scan, sa vezi ca iti apare rosu in wg. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Te-as ruga sa imi stergi wg-urile rosii cu numele "Prea multe aliasuri" poti verifica, facand un test pe cs ul acesta <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
08-09-2020, 07:30 PM
Si de unde sa stiu eu ca nu ai jucat cu el?!

Reciteste ce am scris.

W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲
08-09-2020, 07:46 PM
Iti arat eu! Fi atent!
<b>You have to register to ba able to see this link</b> in poza aceasta avem cfg-urile de la wg-ul meu, daca iei acest cs <b>You have to register to ba able to see this link</b> cfg-urile sunt identice cu cfg-urile din wg-ul meu. :*
O dovada mai clara de atat nu gasesc...

Tiger
08-09-2020, 08:04 PM
Am sa inchid topicul, este inutil sa te fac sa intelegi detectia wCD de indata ce tu nu pricepi nici macar limba romana...

:locked: