PDA

View Full Version : Cerere Unban ItsCrappy



bodo56
21-08-2020, 12:33 AM
NUME: ItsCrappy
IP: 109.103.35.208
VARSTA: 26
ID DE STEAM: STEAM_0:1:519076801
DATA: 21.08.2020
ORA: 00:27
HARTA: fy_snow
ADMIN: b[k]s
MOTIV: aimbot
MARTORI: nu erau alti admini dar era o fata Diana care joaca pe deathrun
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Aveam ceva timp de cand jucam pe sv si cand am inceput sa dau si eu cateva capuri ma trezesc cu ban

b[k]s
21-08-2020, 12:33 PM
Am primit reclamatii de la mai multi jucatori cum ca tu ai aimbot,normal ca m-am uitat pe tine 2,3 minute si clar vedeam cum tie iti sarea tinta pe cap..dupa ce ti-am dat ban ai intrat cu alt ip si tot cu aimbot..

edit: Nu dateai cateva capuri,dar din contra in fiecare runda vedeam numai capuri..

Acuma vad ca ai al ip..

Practic tu cand ieseai dupa prete din prina dateai 2 capuri..
Recunos n-am filmat n-aveam de ce sa filmez cand atata timp cand tu aveai aimbot nu credeam ca ajungi sa faci o cerere de unban..
Eu zic sa lasi toate prostiile astea de hackuri la o parte si cand ti se duce ban-ul sa joci legit fara nici un cod.

Xonar * Predator
21-08-2020, 03:53 PM
Atat timp cat nu este prezenta o dovada solida (in cazul de fata demo pt aim), eu sunt pro unban.
@bks, indiferent de caz, e indicat sa ai o dovada la mana tocmai pentru situatiile de genul, nu te baza pe faptul ca poate jucatorul respectiv nu o sa faca cerere de unban sau reclamatie, risti sa fii sanctionat chiar daca tu esti bine intentionat.

Edit :
:bv:

Madara
23-08-2020, 12:56 PM
Da joaca cu aim Crapy l-am vazut si eu o data

bodo56
23-08-2020, 08:26 PM
Sa-mi arati si mie cu ce aim joc :)

Madara
23-08-2020, 10:26 PM
Te astept sa jucam sa iti arat ca fara aim sau wall tu nu stii sa controlezi nici recullu la arme

-WickedSick-
24-08-2020, 12:02 AM
s;258520']Am primit reclamatii de la mai multi jucatori cum ca tu ai aimbot,normal ca m-am uitat pe tine 2,3 minute si clar vedeam cum tie iti sarea tinta pe cap..dupa ce ti-am dat ban ai intrat cu alt ip si tot cu aimbot..

edit: Nu dateai cateva capuri,dar din contra in fiecare runda vedeam numai capuri..

Acuma vad ca ai al ip..

Practic tu cand ieseai dupa prete din prina dateai 2 capuri..
Recunos n-am filmat n-aveam de ce sa filmez cand atata timp cand tu aveai aimbot nu credeam ca ajungi sa faci o cerere de unban..
Eu zic sa lasi toate prostiile astea de hackuri la o parte si cand ti se duce ban-ul sa joci legit fara nici un cod.

Și demo unde e ?
@Last Edit: Cum adică n-aveai de ce sa filmezi și nu credeai ca o să ajungă să facă cerere unban ? :zid:
Iti dau un sfat, data viitoare fă demo dacă vrei sa nu fi sancționat în lipsă de dovezi.

-=Christian=-
24-08-2020, 10:41 AM
In urma dovezilor inexistente, ai primit unban.

b[k]s, indiferent ca playerul respectiv face sau nu o cerere unban sau reclamatie, trebuie sa ai o dovada care sa dovedeasca vinovatia acestuia, altfel vei fi sanctionat.
:locked: