PDA

View Full Version : SOLVED Problema wg



WANNA
19-08-2020, 12:34 PM
Buna. Cum se poate rezolva problema asta ? Am inteles ca trebuie sa dam 100 de clickuri in nestire pana ajungem sa vedem testul wg, dar ca sa mai si instalez tot felul de prostii cred ca e deja cam mult.
Mersi

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

AnDReW2184
19-08-2020, 05:41 PM
Salut , Wanna am intampinat si eu aceasta problema incearca sa dai refresh pe acelasi link de mai multe ori

mugurhaiduc
19-08-2020, 06:29 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu e o oarecare "problemă". Ce numiți voi problemă este de fapt un mod prin care comunitatea mai cāștigă un ban. Ai totul explicat īn poza de mai sus.

Pentru a trece de reclame trebuie doar să aștepți cele 5 secunde, după care să apeși pe butonul de skip din dreapta sus.

Nu trebuie să descarci nimic pentru a vizualiza raportul wcd. Și nici nu recomand să descarci ceva de pe acolo.

Tiger
19-08-2020, 09:54 PM
Am raportat problema serviciului de la care avem reclame. Astept sa imi raspunda.

WANNA
21-08-2020, 08:53 AM
mugurhaiduc stiu foarte bine ce īnseamnă că nu folosesc wg de ieri si nici de anul trecut si mereu am fost la curent cu schimbarile si updateurile. Ceea ce am zis eu este diferit, eu nu vorbesc de linkurile care trebuie clickuite, eu vorbeam despre faptul că nu mai pot vedea testul wg din cauza ca trebuie sa il salvez sub forma de fisier, atāt pe laptop cāt și pe telefon.

Multumesc, Tiger.