PDA

View Full Version : Cerere Unban Parazitul



ParazitulBelitul
07-08-2020, 09:50 PM
NUME: Parazitul
IP: 109.99.105.168
VARSTA: 30
ID DE STEAM: STEAM_0:0:559242500
DATA: 07.08.2020
ORA: 21:28
HARTA: de_dust2x2
ADMIN: Never Give Up
MOTIV: Cica llama
MARTORI: Cristian
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Demo - <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Prima data puteti sa vedeti in demo cum imi da gag fara motiv, apoi dupa ce se schimba mapa in de_dust2x2 imi da ban , doar ca folosesc chatul fara sa injur sau mai stiu eu ce.
Aata timp cat vorbesc frumos si nu jignesc pe nimeni , nu inteleg de ce imi da ban?

grasuxxl
07-08-2020, 10:03 PM
faci mult spam pe sv ti-a mai zis si raluca sa incetezi alti vor sa joace nu sa vada ce zici tu acolo crezi ca intereseaza pe cineva ce zici tu acolo si da iti dadui llama ca sa incetezi da tu dadusi rr asa ca ast sa expire banu

ParazitulBelitul
07-08-2020, 11:14 PM
te am jignit cu ceva? si in primul rand daca am dat retry se da ban 120 de min nu 2000, dar tu ai dat llama degeaba.
Da-ia este chat sa scrii, daca injuram DA , eu intelegeam sa primesc ban , dar asa tu dai ban aiurea si 2000 de minute, astept sa intre un detinator sa-mi scoata ban-ul, nu ai un motiv intemeiat sa dai llama si mai ales ban 2000 de minute.

mugurhaiduc
07-08-2020, 11:18 PM
Mai nou se dă gag pentru că vorbești pe chat? :o
E o diferență între spam și a se scrie mult pe chat. Un jucător face spam când trimite același mesaj, de mai multe ori.


i-a mai zis si raluca sa incetezi alti vor sa joace nu sa vada ce zici tu acolo crezi ca intereseaza pe cineva ce zici tu acolo

Nu știu de ce vă pasă dacă omul scrie. Așa vă roade faptul că un om vrea să poarte o discuție pe server? Eu apreciez jucătorii care mențin "viața" pe server. Dacă nu a jignit pe nimeni, nu văd care e problema. Pe lângă asta de când decid adminii dacă interesează pe cineva ce scrie un alt jucător pe server?

Apropo, vezi că ai cam exagerat cu timpul banului după părerea mea. Îi interzici să vorbească, apoi îi dai și ban timp de o zi.. pentru că nu-ți convine că scrie mult pe chat?
Propun să se oprească chatul și să comunicăm prin semne de acum.

Iar în regulament, singura regulă care susține că nu e permis spammul este aceasta.

Este interzisa floodarea serverului afisand acelasi mesaj excesiv pe chatul public [avertisment/llama/gag/kick]

Las și asta aici :o

Mare Atentie! Orice ban dar fara dovezi se scoate!
dat* - nu eu l-am scris :/

AlinaIngeras
08-08-2020, 01:37 AM
Nu mai fac parte din staff dar mugurhaiduc are dreptate, devine din ce in ce mai interesant pe acest server...

-=Christian=-
08-08-2020, 06:26 PM
Ai primit unban.
grasuxxl, data viitoare ai grija la timpul banului, jucatorii au voie sa vobeasca pe chat in limita bunului simt.
:locked: