PDA

View Full Version : Cerere Unban [M-Q-Z]Bogdan



Bogdan76
15-07-2020, 03:46 PM
NUME: [M-Q-Z]Bogdan
IP: 92.81.218.94
VARSTA: 20
ID DE STEAM: STEAM_0:0:40383961
DATA: Nu mai stiu o fo de mult, cand eram inca un copil sa zicem mai "diliu", unii dintre veteranii de pe sv sau cativa admini mai vechi s-ar putea sa ma mai stie *ma bazez pe tine Tigere*
ORA: -
HARTA: -
ADMIN: -
MOTIV: La motiv in consola nu spune nimic cand intru cu steamul, dar am avut si un cont vechi pe forum *Bogdancuceritorul ii numele si da stiu, eram mic si cringe ce sa fac acu* si ala aparent e banat permanent cu motivul : De toate ; si sincer sa fiu habar nu mai am cine ar fi avut boala pe mine pe atunci si ce oi fi facut, stiu sigur ca nu erau hacks, poate oi fi injurat prea mult sau vorbit fara respect sau poate un admin mi-o fi cerut progamul ala de il aveti voi pentru anticheat si nu oi fi stiut sa il dau ? Habar nu am, dar oricum as vrea sa imi cer si scuze totodata pentru ce oi fi facut, acu trebuia sa incep cu asta cererea da ma gandeam cum sa o formulez .
MARTORI: nu mai stiu de atatia ani =))
DOVEZI: Kicked: You have been banned from this server.
MENTIUNI: Ce as vrea sa zic aici ii doar faptul ca aparent doar pe versiunea mea de steam a jocului sunt banat, dar pe cea no-steam imi merge sa intru stas, dar as vrea unban pe versiunea de pe steam ca sa pot juca si eu calumea si sa mai strang ore XD

~Cu stima si respect, sa aveti o zi buna!~

aqx
15-07-2020, 05:50 PM
Contra unban. Poate ne lămurește cineva mai vechi de ce ai ban (un link, o chestie).
Văd că pe acest nickname în wcd totul este ok, curat.

WarGods | KGB
23-07-2020, 03:27 AM
:cerererespinsa:

ai tranzactionat un steam cu ban? :P