PDA

View Full Version : Cerere up FireaBombadieru



FireaBombadieru
12-07-2020, 02:58 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
cand am facut cererea up a venit prostul de masca si proasta de alina si zice ca am facut ore pe spec (ADMINI TOXICI)

NeNeA Cu MaScA =))
12-07-2020, 04:59 PM
Contra!
Te pui in gura cu admini!

FireaBombadieru
12-07-2020, 05:08 PM
Contra!

Motiv?
Edit: aha cu ce adm ma luat in gura ?? alina ? tu nu esti momentam admin esti helper

Alexino
12-07-2020, 07:12 PM
contra deocamdata, 1 la mana a fost discutia dintre tine si never care mi se pare absurda si 2 la mana nu cred ca esti inca capabil sa adminezi la varsta ta (ma refer strict la tine si la ce am vazut) , P.S. Helper e tot admin :) si de acolo incepe toata lumea. mai joaca putin pe server si nu aduce discutii aiurea.(unii stau spec pentru up) :)) mi se pare absurd . bafta

FireaBombadieru
12-07-2020, 07:42 PM
contra deocamdata, 1 la mana a fost discutia dintre tine si never care mi se pare absurda si 2 la mana nu cred ca esti inca capabil sa adminezi la varsta ta (ma refer strict la tine si la ce am vazut) , P.S. Helper e tot admin :) si de acolo incepe toata lumea. mai joaca putin pe server si nu aduce discutii aiurea.(unii stau spec pentru up) :)) mi se pare absurd . bafta

man eu am 1 an si 3 luni de admin pe o comunitate foarte mare in care m-am retras din motiv-ul in care acolo admini erau pe pile 2 eu cu never nu am avut nici-o discutie asa important-a si da uni stau spec pentru up si eu daca stau spec ii razboi mda cred ca ma retrag ca si aci tineti cu admini si unul nou care face dreptate ii dati contra

AlinaIngeras
12-07-2020, 07:59 PM
1)Esti foarte tare-n gura.
2)Ei adminii peste picior asta am observat nu doar eu.
3)Majoritatea orelor tale sunt facute pe spec.
4)Esti enervant, la fiecare player ai inceput sa raportezi prin u@ din 5 in 5 minute ca-i codat, invata a juca.
5)Azi chiar mai luat pe mine peste picior gen "ca stau spec pentru ore ca sa fac cerere up" copile am orele toate jucate orice admin poate sa confirmeze asta.
6)Daca tot mai continui sa faci caterinca pe seama la admini si playeri va fi luate masuri.
7)Contra.

Alexino
12-07-2020, 08:08 PM
nu tine nimeni cu nimeni . dar tu nu esti adecvat uite un motiv ca vad ca tu nu sti treaba cu specul , toata lumea are voie sa stea cat vrea pe spec , nu scrie in regulament sa nu se stea spec in schimb scrie ca sa nu dam kick la spec pentru ca o face ptb-ul cand e plin serverul . man ce sa zic nici nu te-am prea vazut pe server , eu zic sa mai joci putin si sa vedem mai incolo . tot contra de la mine .

grasuxxl
12-07-2020, 09:27 PM
:contra: in primu rand nu ai respectat timpu de a face up in al doilea rand cred ca ai merita un ban pe forum pt un asemea limbaj

NeNeA Cu MaScA =))
13-07-2020, 12:19 AM
Acum o zi ai spus ca ai fost aici admin pe srv asta ,acum o iei la intors ca ai fost pe alt srv foarte popular , mai si mintii!

-=Christian=-
13-07-2020, 11:38 PM
:locked: