PDA

View Full Version : Sugestie #1



FireaBombadieru
07-07-2020, 10:08 PM
Ar fi fain cand cineva injura pe chat sa ii arate un mesaj de genul accesta EX:FireaBombadieru:FireaBombadieru nu poate sa se aptina sa injure. daca numai atat duce capu.!

mugurhaiduc
08-07-2020, 12:24 AM
Te-ai gândit mult la propunerea asta? Măi ca să vezi.. cum altfel să oprești jucătorii să mai înjure.. decât să fie jigniți de un bot la rândul lor =/
Nu ar avea nici un impact asupra jucătorilor care înjură.. ba chiar din contră. Cel mai probabil vor înjura mai mult, ca să se amuze pe seama botului care va face spam cu același lucru.

Eu zic că e o pierdere de timp.

În schimb, o sugestie bună ar fi ca adminii să nu mai pună la suflet fiecare înjurătură, și să realizeze că sunt anumite persoane care cu asta se amuză. Adminii trebuie doar să sancționeze, să evite și să ignore persoanele de genul pe cât de mult posibil.

daniel_San
08-07-2020, 10:00 AM
=))

-=Christian=-
09-07-2020, 02:45 PM
FireaBombadieru, iti multumim pentru propunere, o sa tinem cont si vom discuta in consiliul Comunitatii.
Cu siguranta este un lucru necesar, in caz ca va fi acceptata de catre Presedintele Comunitatii (Tiger), o vom pune in aplicare.
Te mai asteptam si cu alte propuneri, sper sa fie la fel de extraordinare ca aceasta, nu ne dezamagi.
:locked: