PDA

View Full Version : Propunere piese de 15-20sec!



AlinaIngeras
07-07-2020, 06:46 PM
Buna, am o idee pentru server-ul nostru gen muzica 15-20 secunde pentru admini de la premium sau moderator in sus.
Ex: scrii in chat ruby shift, tbc, etc... si ea va canta sa spunem 15-20 secunde, cred ca ar fi mai misto si nu ar fi asa urat pe server:).

mugurhaiduc
08-07-2020, 12:36 AM
1. E un server de clasic.. drept urmare este folosit sunetul pentru a auzi unde ar putea fi inamicii. Muzica poate fi enervantă din punctul ăsta de vedere.
2. Nu toată lumea ascultă același tip de muzică. Asta īnseamnă că jucătorii ar fi obligați să asculte piese după placul adminilor. ( se poate pune comandă pentru a opri muzica.. dar pānă vor afla jucătorii cum să o oprească cred că deja se vor sătura de server )

Consider că tot e mai bine ca jucătorul să aibă puterea să decidă dacă el vrea să joace ascultānd muzică sau nu.
Se pot pune acele "MVP Songs" sau oricum s-ar numi ele.. la final de rundă să fie o piesă pentru o perioadă de doar 3-5 secunde. Īnsă eu tot cunosc persoane care nu suportă lucrul acesta.

AlinaIngeras
08-07-2020, 08:43 PM
1)Toti playerii stiu de Sound off.
2)Nu cred ca ar fi o problema sa se faca o lista de muzica.
3)Daca problema e asa mare se poate de facut gen pentru "admini" .

-=Christian=-
09-07-2020, 02:46 PM
Propunere respinsa.
Motivul l-ai primit deja.

1. E un server de clasic.. drept urmare este folosit sunetul pentru a auzi unde ar putea fi inamicii. Muzica poate fi enervantă din punctul ăsta de vedere.
2. Nu toată lumea ascultă același tip de muzică. Asta īnseamnă că jucătorii ar fi obligați să asculte piese după placul adminilor. ( se poate pune comandă pentru a opri muzica.. dar pānă vor afla jucătorii cum să o oprească cred că deja se vor sătura de server )

:locked: