PDA

View Full Version : Cerere admin/slot



hai ca nu
28-06-2020, 01:00 AM
GRAD: helper
NICK: hai ca nu
DATA NASTERII:
VARSTA: 14 ani
*ID DE STEAM:
STEAM ID: STEAM_0:0:1384527834
Adresa contact: buna pa ba #9258
EXPERIENTA: da
TIMP JUCAT: 79
PERIOADA: dupa amiaza si seara
PROMOVARE: reclama
Regulament citit? : da
Cuvantul cheie: insula iubirii

Skidrowツ
28-06-2020, 02:25 AM
Ne arăți și nouă dovada cu reclama?

hai ca nu
28-06-2020, 02:10 PM
Link scos - rogVAIV
Apare atat numele cat si IP-ul altui server.

aqx
28-06-2020, 06:10 PM
Vrei admin sau slot? Modelul este pentru admin, titlul topicului este "cerere admin/slot".

Skidrowツ
29-06-2020, 02:00 AM
Vrei admin sau slot? Modelul este pentru admin, titlul topicului este "cerere admin/slot".

O scris helper, o făcut modelul de admin, deci reiese că vrea admin. :) Plus reclama aia nu știu cât de eficientă este.

aqx
29-06-2020, 10:45 AM
O scris helper, o făcut modelul de admin, deci reiese că vrea admin. :) Plus reclama aia nu știu cât de eficientă este.

Care reclamă?

netero
29-06-2020, 11:30 AM
O scris helper, o făcut modelul de admin, deci reiese că vrea admin. :) Plus reclama aia nu știu cât de eficientă este.
Atunci sa respecte cerintele. Titlul trebuia sa fie "Cerere helper" daca asta voia. S-a gandit ca poate primeste slot daca nu suntem de acord cu helper. Mai mult decat atat, quinn l-a intrebat pe cel care a postat, nu inteleg interventia ta.
:contra: pana vad reclama.

mugurhaiduc
29-06-2020, 01:05 PM
Reclama am scos-o eu pentru că a promovat serverul nostru pe o altă comunitate, unde a aparut și numele altui server. Adaug asta pentru că se pare că nu ați băgat de seamă faptul că am editat eu postul lui.

Edit: Eu știam că sunt în măsură să decid dacă reclama făcută este suficientă sau nu. Dacă consider că nu e suficientă, și nu este, o să îl resping după ce îi evaluați voi cererea.
Dacă ești nerăbdător să vezi reclama, roagă-l pe Tiger să-ți trimită linkul pe care eu l-am scos. El îl poate recupera fără nici o problemă. Dar linkul nu o să-l las postat pe forum, datorită motivului pentru care l-am și scos.

Cu toate cele adăugate, am să-ți resping cererea de helper deoarece consider că promovarea ta nu a avut vreun impact asupra numărului de jucători care vizitează serverul.
:locked:

netero
29-06-2020, 01:16 PM
Cred ca avem dreptul sa vedem reclama inainte sa ne pronuntam si sa votam orbeste.